İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Ankara Logar Görüntüleme
Diğer Bağlantıları Göster

Ankara Logar Görüntüleme

Ankara Logar Görüntüleme

Ankara logar görüntüleme hizmeti deyince, muhtemelen çalışanların kuyuya fiziksel girişi aklınıza geliyor. Bu oldukça eski, zor ve tehlikeli bir yöntemdir. Gelişen teknoloji sayesinde artık günümüzde kameralı rögar görüntüleme hizmeti sunulmaktadır. Bir kamerayla yeraltının görüntülendiğini hayal edin. Ancak bu manuel kamera sistemi değil. Çalışanlar sadece kameranın yer yüzüne verdiği görüntüleri inceler.

Bu şekilde logarın ayrıntılı bir taraması yapılır. Ne kadar da kolay değil mi? Ankara logar görüntüleme hizmeti sunan şirketimiz, bu üstün teknolojik araçlardan faydalanarak logar tıkanıklarını anında açar. Kameralı logar görüntüleme cihazlarının tam olarak ne sağladıklarını iyi anlamak için alt başlıkları inceleyebilirsiniz.

ankara logar görüntüleme hizmeti

Ankara Logar Görüntüleme ve Raporlama Hizmetleri

Müşterilerimiz bize ulaşarak Ankara logar görüntüleme hizmeti almak istediklerini söylediklerinde, yüksek çözünürlükte tarama imkanı sunan robot kameralarımızla birlikte sorunun olduğu bölgeye gideriz. Yeni geliştirilen bu teknoloji sayesinde logar içinin durumunu kolaylıkla analiz ediyoruz. Fotoğraflanan görüntüleri ve tespit edilen tıkanıklığın nedenini raporlayarak müşteriye sunuyoruz.

Logar Görüntüleme İşlerinde Kullanılan Araçlar

Logar görüntüleme işlerinde kullanılan araçlar kameralı robot cihazlardır. Robot üzerine monte edilen kameranın başlığı 360 derece hareketlidir. Bu işlevselliği, logar içinin net şekilde görülmesini sağlar. Hiçbir yer kırılmadan sorunlu bölge kolaylıkla tespit edilir. Bu da düşük maliyetlerle logar tıkanıklıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Logar Görüntüleme Cihazları Nerelerde Kullanılır?

Özdoğan Vidanjör, logarlarınızın, kanalizasyon hatlarının ve kanallar gibi diğer yeraltı yapılarının kapsamlı taramalarını ve tıkanıklık tespitini sağlamak için logar görüntüleme cihazlarını kullanır.

Logar içerisindeki her yüzeyin panoramik görüntüsünü almak için bu cihazlar hem güvenli, hem de hızlıdır. Kameralı rögar görüntüleme teknolojisiyle çalışanların güvenliğini sağlamak, rögardaki tıkanık yeri hızlıca bulmak ve rögar açma çalışmalarında verimliliği arttırmak mümkündür.

Logar Görüntüleme Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Logar görüntülemenin hizmetinin kaç saat süreceğini belirlemek için logar sisteminin incelenmesi gerekir. Özel olarak eğitilmiş operatörlerimiz, hizmet verilecek olan bölgeye geldiklerinde görsel inceleme yoluyla çalışmaların ne kadar zamanda biteceğini tespit edebilirler.

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetine Neden Gerek Duyulur

Ortalama bir süre vermek gerekirse, deneyimli bir operatör için logar görüntüleme hizmeti 2-3 saatte sonlanabilir.

Özdoğan Vidanjör bünyesindeki tüm operatörler işinde oldukça başarılıdırlar. Ekibimiz, tıkanıklığın konumunu en kısa sürede bulabilmek için robot cihazların nasıl kullanılması gerektiği konusunda özel olarak eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Hangi Durumlarda Logar Görüntüleme Gereklidir?

 • Logarda yoğun bir tıkanma olduğunda yüksek çözünürlüklü tarama gerekir. Kameralı robot cihazlar, logar duvarının her santimini göstererek operatörün durumu dikkatle incelemesine imkan verir.
 • Çeşitli sebeplerden ötürü kanalizasyon hatlarında kırılma, yıpranma veya delinme olabilir. Logar görüntüleme teknolojisinin yardımıyla hatlardaki deformasyonu tespit etmek çok kolaydır.
 • Yapım aşamasında olan inşaatlarda, kanalizasyon hatlarının yanlış bağlanmaması için logar görüntüleme hizmeti alınabilir. Bu, kanalizasyon bağlantılarını değerlendirmek ve yeni bağlantıları planlamak için mühendislere kolaylık sağlar.
 • Eski yöntemlerle logar içini kontrol etmek daha zor, daha maliyetli ve daha tehlikelidir. Kameralı rögar görüntüleme işlemleri tamamlandığında, logarın kusurları kolaylıkla keşfedilmiş olur.

Ankara Logar Görüntüleme Fiyatları

Ankara logar görüntüleme hizmetlerini, yalnızca tıkanma problemlerine çözüm olan bir çalışma olarak düşünmeyin. Kimi zaman ağaç kökleri kanalizasyon borularını delebiliyor. Yağmurla gelen taş ve kaya parçası gibi katı cisimler yeraltı sistemlerinde hasara neden olabiliyor. Heyelan gibi doğal afetler boruları kırıp, çatlatabiliyor. Bu nedenle Ankara logar görüntüleme fiyatları için kesin bir paylaşım yapmak çok yanlış olur.

Logarın durumunu inceledikten sonra gerekli çalışmalar ve fiyatlar hakkında bilgilendirme yapılması gerekir. Özdoğan Vidanjör, olabilecek en uygun Ankara logar görüntüleme fiyatları ile çalışmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak sorununuzu anlatabilir ve yapılacak olan işlemlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Logar Görüntüleme İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Ankara logar görüntüleme işlemleri şu aşamalardan oluşur:

 • Çevreye güvenlik tesisi kurularak gerekli önlemler alınır.
 • Logar kapağı dikkatlice açılarak, robot cihazlar logarın ana gövdesinden içeri gönderilir.
 • Cihazın kaydettiği görüntüler incelenerek muayene çalışmaları devam ettirilir.
 • Bir tıkanıklık ile karşılaşılırsa logar açma çalışmaları başlatılır.
 • Logarda bir deformasyon söz konusuysa gerekli tadilat yapılarak, logar sisteminin verimliliği arttırılır.

Profesyonel Bir Firmadan Ankara Logar Görüntüleme Hizmetinin Alınması Neden Önemlidir?

Logarlar oldukça dar alanlardır. Ana gövdedeki ve kanalizasyon borularındaki görüntülerin alınabilmesi için iki seçenek vardır. Bunlardan ilki manuel muayene, diğeri ise denetim teknolojisinin kullanılmasıdır. İlk seçenekte bir işçi logara girerken, merdivenden kayma veya direkt logara düşme gibi bir kazayla karşılaşabilir. Ayrıca bu seçenek, yeraltı boşluğunda çalışırken de bir kaza olma olasılığından dolayı çok tehlikelidir.

Şirketimiz, kameralı robotlar sayesinde Ankara logar görüntüleme işlemlerini profesyonelce yürütmektedir. Bir işçinin güvenliğini tehdit edici unsurlara dayanan çalışmalar, şirketimiz ilkelerine aykırıdır. Logarların durumunu kontrol etmek, çevrede hiçbir şeye zarar vermeden sorunu bulmak ve bertaraf etmek için üstün teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Çalışmalarımızın kalitesini ve verimliliğini, referanslarımızı incelerek anlayabilirsiniz.

Periyodik Logar Görüntüleme Hizmeti Nedir?

Periyodik logar görüntüleme, altyapı sistemlerinde muhtemel bir tıkanmaya engel olabilmek için belirli periyotlarla logar içinin kontrol edilmesi demektir. Özdoğan Vidanjör bireysel ve ticari müşterilerine; kanalizasyon görüntüleme, logar açma ve kanal temizleme hizmetlerinin yanı sıra periyodik logar görüntüleme hizmeti de sunmaktadır.

Periyodik Bakımlar Neden Yapılmalıdır?

Birçok kentte ani yağışlar, beraberinde ciddi su baskınlarını da getirmektedir. Bunun en büyük nedeni logar sistemlerine düzenli bakım yaptırılmamasıdır. Hala yıllar önce inşa edilen altyapıların, hiçbir bakım çalışmasına tabi tutulmadan kullanıldığını görüyoruz. Bu bakımsızlık; logar içinde kirliliğin artmasına, kanalizasyon borularının ciddi hasar almasına ve sistemin işlevselliğini yitirmesine neden olmaktadır.

Bunların sonucunda da logar tıkanmaları meydana gelerek, can ve mal güvenliğiyle ilgili ciddi sorunlar oluşuyor. Bu sonuçlarla karşılaşmamak için periyodik bir şekilde kameralı rögar görüntüleme hizmetinden faydalanılması gerekiyor.

Periyodik Logar Görüntüleme Ücretleri Ne Kadar?

Periyodik logar görüntüleme ücretleri, uygulama alanı ve hangi aralıklarla bu çalışmanın gerçekleşeceğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özdoğan Vidanjör’ün 2022 periyodik logar görüntüleme ücretlerini öğrenmek için 0312 478 58 71 numarasını arayabilirsiniz.

Ankara Logar Görüntüleme Hizmetinde Uzman Firma

Logar sistemindeki yapısal sorunlar değerlendirilirken, sistem performansını iyileştirmek için kaliteli hizmet sunmaktayız. İşlemlerimiz sırasında en büyük önceliğimiz güvenlik tedbirlerinin en iyi şekilde alınmış olmasıdır. Sonraki aşamada insan gücü maliyetlerini düşürmek ve daha verimli sonuç elde edebilmek için robotik cihazlar kullanarak Ankara logar görüntüleme çalışmalarımızı başlatırız.

Altyapı sistemlerindeki her türlü incelemeyi bu cihazlar sayesinde daha rahat yaparız. Hasar alan borular var mı, kanalizasyon hatlarında bir tıkanma meydana gelmiş mi, kanalların genel durumu nasıl gibi pek çok sorunun cevabını hızlı bir şekilde alırız. Elde ettiğimiz sonuçlarla, Ankara’da kameralı rögar görüntüleme hizmeti verdiğimiz müşteriye problemin neyden kaynaklandığını ve neler yapılması gerektiğini açıklarız.

Genellikle çeşitli atıklardan kaynaklı bir tıkanma söz konusu olur. Bu tıkanıklığı açmak ve logarı temizlemek için personellerimiz hemen çalışmaları başlatır. Böylelikle kısa sürede müşterimizin mevcut problemden kurtulması sağlanır.

Ankara’da Logar Görüntüleme Hizmeti Sunduğumuz İlçeler

Ankara’da logar görüntüleme kapsamında hemen hemen her ilçemize hizmet götürmekteyiz. Logar kuyusunun yeri belli olsa da, olmasa da alanında uzman teknik ekip arkadaşlarımız teknolojik cihazlarla kuyunun tam yerini dakikalar içerisinde tespit edebilir. Potansiyel logar tıkanmalarını açmak için de farklı büyüklükte vidanjör araçlarımızdan faydalanılır. Ankara’da logar görüntüleme hizmeti sunduğumuz ilçeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Altındağ
 • Polatlı
 • Yenimahalle
 • Ayaş
 • Gölbaşı
 • Beypazarı
 • Çankaya
 • Çubuk
 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Akyurt
 • Balâ
 • Çamlıdere
 • Haymana
 • Mamak
 • Kızılcahamam
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Şereflikoçhisar
 • Elmadağ
 • Kalecik
 • Nallıhan
 • Kahramankazan
 • Güdül
 • Evren

Özetle Ankara Logar Görüntüleme Nedir?

Özetle Ankara logar görüntüleme; kamera sistemi sayesinde operatörün logar içinde her yüzeyde görüntü alabilme, yakınlaştırma, kaydırma, farklı açılardan inceleyebilme ve hatta ölçüm yapabilmesini sağlayan teknolojik bir denetim hizmetidir. Çalışmanın amacı logar problemlerine basitlik ve doğruluk getirmektir.

Kameralı rögar görüntüleme hizmeti sayesinde sorun nokta atışı tespit edilebilmekte ve basit müdahalelerle, güvenlik tedbirlerinden ödün vermeden çözüme ulaştırılabilmektedir. Bu hizmeti titizlikle sunan Özdoğan Vidanjör, klasik yöntemlerden uzak tamamen teknoloji odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Hiçbir yere zarar vermeden logarı görüntüleyebilmek için kameralı araçları ve olası tıkanıklıkları gidererek logarların işleyişini en üst seviyelere çıkarmak için vidanjör araçlarını kullanmaktadır. Amacına uygun, kaliteli ve kesin sonuçlu bir hizmet almak istiyorsanız Özdoğan Vidanjör ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bize 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

✅ Fiyat PolitikasıEn Uygun Görüntüleme Fiyatları
✅ Memnuniyet💯 Müşteri Memnuniyeti
☎ 7/24 İletişim0(312) 478 58 71 (pbx)

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler