İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör

Ankara vidanjör hizmetleri sayesinde çeşitli atıkların bertaraf edilmesini sağlayabilirsiniz. Vidanjör, sahada ve saha dışında yaşanan tıkanıklıkların açılması için kullanılan araçtır. Hem küçük, hem de büyük hacimli katı maddelerin, sıvı ve çamur gibi atıkların pompa yardımıyla çekilmesini ve tanker aracılığıyla taşınmasını sağlar.

Acil Vidanjör Ankara

Özdoğan Vidanjör olarak uzman ekibimiz, acil müdahale gerektiren her durumda yanınızda! Ekibimiz beklenmedik olaylar için profesyonel eğitim alarak sahaya çıkmaktadır. Acil vidanjör Ankara il merkezinde ve ilçelerinde ihtiyaç olduğunda, uzmanlarımız planlanmamış olan bu hizmeti en hızlı şekilde vermektedir.

Ankara Özel Vidanjör Hizmeti

Firmamız acil servisin yanı sıra tüm yönetmeliklere uygun bir şekilde Ankara özel vidanjör hizmeti de sunmaktadır. Atıkların mümkün olan en kısa sürede, verimli bir şekilde bertaraf edilmesi için en güçlü vidanjör filosuna sahibiz. Operatör kadromuz alanında eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Vidanjör hizmetleri

Kombine Vidanjör Hizmeti

Kombine vidanjör hizmeti sayesinde sizi şu sorunlardan anında kurtarabiliriz:

 • Kanal, çukur, hendek ve zemin giderleri gibi yerlerde tıkanıklık olduğunda kombine kanal temizleme aracı şiddetli bir şekilde su pompalayarak kanalın açılmasını sağlar.
 • Kanaldaki sıvıları, büyük katı maddeleri, yağlı su ve çamurları yüksek derecede vakum yaparak atın tankının içine çeker.

Kombine kanal temizleme hizmetinin çevreye ve altyapıya faydaları oldukça fazladır. En önemlisi bu hizmet sayesinde tıkalı kanal açılarak, çevreye yayılan kötü koku ve bakteriler engellenmiş olur. Özellikle yaz mevsiminde kötü koku daha hızlı yayılır. Acil bir şekilde kanalların hidrolik akışı sağlanamadığında bu durum dayanılmaz bir hal alır.

Temizlik işleminin ekolojik dengeye katkı sağlaması da önemli bir avantajdır. Tıkanıklığın nedeni olan atıkların temizlenerek kanalların hidrolik akışı sağlanmaktadır. Ayrıca kombine vidanjör düşük emisyona sahiptir ve az su harcar. Bu da çevre dostu bir araç olduğu anlamına gelmektedir. Son olarak kombine vidanjör aracı kazmadan, kırmadan, çevreye zarar vermeden temizleme işlemi yapmaktadır.

Ankara Vidanjör Kiralama

Özdoğan Vidanjör olarak bizler, müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede en iyi maliyetle kiralama deneyimi sunmak için sektörün en büyük araç filosunu bünyemizde bulundurmaktayız. Ankara vidanjör kiralama için ihtiyaca yönelik araç tahsis ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için araçlarımızı her zaman kontrolden geçirerek teslim ediyoruz. Kiralama hizmeti sonrasında da 7/24 ekipmanlarımızla ilgili destek vermeye devam ediyoruz. En optimize fiyatlarda, en iyi hizmeti bizden alabileceğinize emin olun.

Vidanjör Kiralama Neleri Kapsar?

Kiralık vidanjör, özellikle kısa süreli ihtiyaçlarda en iyi seçimdir. Çünkü tek veya birkaç defa kullanılacak işler için vidanjör kiralama yerine aracı satın almak daha fazla maliyet oluşmasına sebep olacaktır. Ayrıca araç birkaç sefer kullanıldıktan sonra kenarda atıl bir şekilde duracaktır. Bu nedenle kanalizasyon açma ve temizleme işlemine dönem dönem ihtiyacınız oluyorsa aracı kiralayarak, satın alma ve bakım maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Ankara Vidanjör Kiralama Fiyatları

Ankara vidanjör kiralama fiyatları öncelikle tercih ettiğiniz araç türüne göre değişmektedir. Araçların donanımsal özellikleri ve sıvı taşıma kapasiteleri birbirinden farklıdır. Ayrıca fiyatlar iş yükü ve işin tamamlanma süresi gibi etkenler nedeniyle de farklılaşmaktadır. Takdir edersiniz ki, günlük vidanjör kiralama ile haftalık kiralamanın ücreti aynı olmuyor.

Özdoğan Vidanjör’de araç filomuz oldukça geniştir. İhtiyacınıza yönelik vidanjörü, en uygun fiyata kiralamanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Yapılacak olan işin boyutu ve süresi hakkında bizleri bilgilendirerek, araç modellerimiz ve fiyatları için anında bilgi alabilirsiniz. Seçtiğiniz araç tipi üzerinden, uzun süreli kiralamalarda indirim uygulanarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilir.

Vidanjör Aracı Ne Kadar Süre Kiralanmalı?

Normal şartlarda günlük, haftalık ya da aylık vidanjör aracı kiralanabilir. Ancak vidanjör kiralama hizmeti alırken kurum veya kişiler, aracın ne kadar süre için kiralanması gerektiğini bilemeyebilirler. Bu noktada hizmet alacağınız şirket, sorunun ne olduğunu dinleyerek size vidanjör kiralama süresi hakkında en doğru bilgiyi verecektir.

Ankara Vidanjör Fiyatları

Ankara vidanjör fiyatları araçların modellerine ve teknik özelliklerine göre belirlenir. Sahip olmak istediğiniz vidanjör aracının tank kapasitesi bile fiyatı etkiler. Günümüzde en sık tercih edilen grup orta boy vidanjörlerdir. Bu araçlar 5 ile 10 ton arasında sıvı taşıma kapasitesine sahiptir.

Bünyemizde yer alan satılık kombine kanal açma aracı, arasözler, kuka araçları ve 2.el satılık kombine kanal temizleme aracı da yer almaktadır.

Ankara Vidanjör ile kanal temizleme

Ankara Vidanjör Ücreti Ne Kadar?

10 tondan daha fazla hacmi olan araçlara büyük boy vidanjör denilmektedir. Büyük boylar için Ankara vidanjör ücreti haliyle diğer çeşitlerden daha yüksek. Ancak bu tip araçlar genellikle maden ocağı gibi sahalarda kullanılmak üzere satın alınmaktadır.

Küçük Vidanjör Fiyatları

Hizmet almak isteyenler için son seçenek ise küçük boy vidanjörlerdir. 5 tondan daha az hacme sahip olan bu araçlar, daha çok dar sokaklarda tercih edilmektedir. Sıvı taşıma kapasitesi az olduğu için küçük vidanjör fiyatları, diğer gruplardaki araçlara göre daha uygun.

Ankara 2. El Vidanjör Fiyatları

Ankara 2.el vidanjör fiyatları da araç tiplerine göre değişkenlik gösterdiği için kesin bir fiyat belirtmek yanlış olur. Ayrıca ikinci el vidanjörlerde aracın yaşı, performansı, donanımsal sorunu olup olmaması gibi birçok konu fiyatı direkt etkiler.

Hangi Vidanjör Araçları Tercih Edilmelidir?

Kullanım alanı göz önünde bulundurularak, ihtiyaca yönelik vidanjör aracı seçilmelidir. Yukarıda kapasitesine göre gruplandırdığımız vidanjörlerin genellikle hangi alanlar için tercih edildiklerini açıkladık.

Aşağıdaki başlıkta ise araçların tiplerini ve kullanım alanlarını sizlerle paylaştık. Bunları da inceleyerek, atık suları ve tıkanıklıklara anında müdahale edebilmek için hangi aracı tercih etmeniz gerektiğini daha iyi analiz edebilirsiniz.

Vidanjör Tipleri Nelerdir?

Üç tip vidanjör hizmetimiz bulunmaktadır.

Kaset Tip Vidanjörler: Yaygın olarak kullanılan ve en çok bilinen vidanjör tiplerinden biridir. Genellikle su taşımak ve kanal açmak için kullanılan araçlardır. Her türlü tıkanıklığı kısa sürede içerisinde açabilecek şekilde donatılmıştır.

Kaset tip vidanjörler için detaylı bilgi almak isterseniz, Özdoğan Grup iletişim numarası (+90 312 478 58 71) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Standart Mini Tip Vidanjörler: Ev ve işyeri gibi alanlarda, atık ve kirli suların tahliyesi için kullanılan en basit vidanjör çeşididir. Bu nedenle kullanımı da oldukça kolaydır.

Kaset tip araçlar tıkalı alana hava pompalayarak işlem yaparken, standart mini tip vidanjörler ise vakumlayarak temizleme işlemi yaparlar. Diğer iki türe göre bu araçların kapasitesi daha düşük olmasına rağmen rahat kullanım imkanı sağladığı için tercih edilebilir.

Vidanjör Aracı

Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjörler: İşlevsellik yönünden en donanımlı araç türü teleskopik emiş boomlu vidanjörlerdir. Ayrıca diğer araçlara göre daha kullanışlıdır. İçinde bulunan teleskopik boomlu sayesinde verimli bir vakumlama işlemi yapar.

Genellikle su pompalamak içinde kullanılan önemli vidanjörlerden birisidir.

Ne Kadar Sürede İşlemler Tamamlanır?

Ankara vidanjör hizmeti almak istediğinizde veya acil vidanjör ihtiyacınız olduğunda süreç şu şekilde işler:

 • Çağrı merkezimiz sorununuzu öğrendikten sonra saha ekiplerimize durumu iletir.
 • Sahada çalışan personellerimiz sizi arayarak konum bilgisi ister.
 • Belirtilen adrese en kısa sürede ulaşılarak, problemin kaynağı incelenir.
 • Mevcut soruna göre uygulanacak en uygun adım belirlenir ve işlemlere başlanır.
 • İşlem oluşan soruna göre 30 dakika ile 2 saat arasında süreyle çözüme kavuşturulur.

Ankara’da Vidanjör Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Ankara’da vidanjör ihtiyacınız olduğunda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Yüksek emiş güçlü araçlarımız ile sorununuzu en kısa sürede garantili bir şekilde çözmek için ekiplerimiz titizlikle çalışmalarını yürütecektir.

Ankara’da vidanjör hizmeti verdiğimiz bölgeler şunlardır:

 • Altındağ
 • Polatlı
 • Yenimahalle
 • Ayaş
 • Gölbaşı
 • Beypazarı
 • Çankaya
 • Çubuk
 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Akyurt
 • Balâ
 • Çamlıdere
 • Haymana
 • Mamak
 • Kızılcahamam
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Şereflikoçhisar
 • Elmadağ
 • Kalecik
 • Nallıhan
 • Kahramankazan
 • Güdül
 • Evren

Ankara Vidanjör Hizmeti Nedir?

Ankara’da kanalizasyon hatları, yapıların hızla çoğalmasından dolayı daha karmaşık hale gelmiştir. Ayrıca hastane, fabrika, alışveriş merkezi gibi yerlerin sayısı da oldukça fazla. Bundan dolayı her gün binlerce ton atık kanalizasyon şebekelerine gönderiliyor. Atıklar hızla sistemlerin dolmasına ve tıkanıklık yaşanmasına neden oluyor.

Ankara Vidanjör Hizmeti

Böyle durumlarda hem bireysel, hem de endüstriyel olarak vidanjör hizmetine ihtiyaç doğuyor. Özdoğan vidanjör tam donanımlı özel araçları ile bölgeye gelerek, tıkanıklığı nokta atışı tespit ettikten sonra sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

Firmamızdan, satılık kombine kanal açma aracı talebinde bulunabilir veya kiralık kombine kanal açma aracı temiz edebilirsiniz.

Özdoğan Grup, profesyonel bir çalışma yürüterek Ankara vidanjör hizmetini yıllardır müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle ekibimizin deneyimli ve üst düzey eğitimli kişilerden oluştuğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Ayrıca Ankara vidanjör fiyatlarını da incelerseniz, firmamızın oluşan soruna göre en uygun fiyatı verdiğini analiz edebilirsiniz. Bizim için uygun fiyat, müşteri memnuniyeti, kalıcı çözüm ve kaliteli hizmet önceliklidir.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler