İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Atık Su Bertaraf Hizmetleri
Diğer Bağlantıları Göster

Atık Su Bertaraf Hizmetleri

Atık Su Bertaraf Hizmetleri

Giderek artan çevre kirliliği sonucu olarak iklim değişiklikleri meydana gelir. Bunun bir sonucu olarak dünyamızda içilebilir su kaynakları azalmakta ve yüksek dozda kimyasallar, endüstriyel atıklar, evlerimizdeki deterjanlar ile birlikte kirlenmiş atık su ciddi oranda artmaktadır.

Bu artış hem Dünyanın yaşanabilir ömrünü hem de insanların yaşamlarını olumsuz yönde tetikler. Ortaya çıkan atık suların bertarafı için çalışmalar olsa da, önce bu suları nasıl temizler ve tekrar kazandırabiliriz bunu dert edinmek gerekiyor.

Üretim faaliyetleri sonucunda oluşan katı, sıvı ve gaz atıkların yönetimi, sanayi kuruluşlarını en çok sıkıntıya düşüren durumlardan biridir.

Birçok kuruluş atıklarının miktarları nedeniyle arıtma ihtiyacını kendileri çözmediği zaman destek almaya ihtiyaç duyar.

Bu durumda firmamız her koşulda sizlerin yanında olacaktır. Atık su arıtma hizmetleri insan sağlığını, çevreyi ve su kaynaklarının kalitesini korumak için çok önemlidir.

Atık su arıtımı ve endüstriyel atık su arıtım teknolojisi her gün gelişmektedir. Günümüzde sulama, endüstriyel ve içme amaçlı bile kullanılması için, atık su arıtımı değerli bir hizmet olarak görülmektedir.

Atık Su Çekimi Hizmetleri;

Kanal, logar ve foseptik kuyularının içerisinde bulunan taş, kum, katı atıkları ve atık su çekimi hizmetleri işlerinde vidanjör araçlarının etkisi büyüktür.

Vidanjör araçları atık suları ve içerisinde ki maddeleri atık haznesine vakumlayarak temizleme işlemi yapar.

Atık Su Çekimi Hangi Amaçla Nerelerde Kullanılır?

Atık su çekimi hangi amaçla nerede kullanır ve bu himmetler neleri kapsar.

 • Aerobik aşılama çamuru temini
 • Anaerobik aşılama çamuru temini
 • Atıksu depolama tanklarının boşaltılması
 • Endüstriyel atıksuların taşınması
 • Evsel atıksuların taşınması
 • Firma içlerinde sıvıların taşınması
 • Foseptik tanklarının boşaltılması
 • Tank tabanlarında biriken çamurların çekilmesi
 • Yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması

Atık Su Bertaraf Hizmetleri İle Su Kazanımı;

Atık su bertaraf hizmetleri ile su kazanımı söz konusu olduğunda, bu noktada atık su bertaraf hizmetleri devreye giriyor. Özellikle ülkemizde bizim misyonumuz, atık su arıtma ve diğer çevre kirliliği konularında daha yaşanabilir bir dünya için öncü olmaktır.

Elbette atık su arıtma işlemi son çare olarak görülmeli bu yüzden bizim ilk hedefimiz doğal su kaynaklarını kirletmemek ve üretiminin sürekliliğini korumaktır. Atık su arıtma işi ise son çare olarak görüyoruz. Asıl olan insanlar ve diğer canlılar için kimyasallardan uzak bir su geri kazanımı sağlamak.

Şirketinizin ve çevrenin her daim yanında olmaya çalışıyoruz. Böylece hem sizi atık su probleminden kurtarıyor hem de çevreye zararlı atık su oluşumunun önüne geçmiş oluyoruz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler