İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme
Diğer Bağlantıları Göster

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme

Klozet, banyo ve lavabonuzda kötü bir tıkanıklık olduğunu fark ettiğinizde, yapacağınız en iyi şey görüntülü gider açma hizmeti veren bir firmaya ulaşmaktır. Çünkü bu tarz sorunlarda, tıkanmanın tam nerede olduğunu isabetli bir şekilde bulmak için giderlerin kamerayla incelenmesi gerekir. Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme konusunda kesin çözümler sunan firmamız, günün her saatinde uzman kadrosuyla birlikte hizmetinizdedir.

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme ve Raporlama Hizmetleri

Tıkanmış Mutfak Lavabosunu Kısa Sürede Açmak

Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme hizmetleri ev ve işyeri giderlerinin kameralı robot cihazlarla incelenmesini içerir. Geçmişte bu teknolojik gelişmeden önce gider tıkanıklıklarını bulmak için zemin kazılmakta ve tüm borular sökülerek sorunlu bölgeye ulaşılması hedeflenmekteydi. Hatta büyük tıkanmalarda, sorunu çözmek için tüm kanalizasyon hatlarına erişim sağlanması gerekmekteydi.

Günümüzde ise su geçirmez özelliği sayesinde klozet, banyo ve lavabolardaki sorunlu bölgeyi net bir şekilde görebilmemizi sağlayan kameralı cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar tahliye borularını incelemek ve müşteriye düşük maliyetli çözümler sunmak için avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kırıp dökme olmadan tuvalet açma, lavabo açma ve banyo açma hizmeti sunmamızı kolaylaştırmaktır.

Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme İşlerinde Kullanılan Araçlar

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Klozet, banyo ve lavabo görüntüleme işlerinde kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Görüntüleme kamerası adı verdiğimiz bu cihazlar, su geçirmez ve esnektir. Boru dönüşleri ve kıvrımları boyunca hareket edebilme kabiliyetine sahiptirler. 360 derece dönebilir ve bükülebilir özelliktedirler.

Operatörlerimiz, gider borusu içerisinde görüntüleme kamerasını ilerleterek bir tıkanmanın ya da kırılma gibi hasarların oluştuğu noktaya kadar ulaşırlar. Böylelikle sorunun çözülmesi için kırıp dökerek, mülke zarar vermeye gerek kalmaz.

Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Kamera Sistemi ile Tuvalet Tıkanıklığı Çözümü;

Özdoğan Vidanjör operatörleri, kameralı sistemlerin kurulması ve kullanımı konusunda tecrübelidirler. Bu nedenle klozet, banyo ve lavabo görüntüleme hizmeti ortalama bir saat sürmektedir.

Yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan bir firmadan hizmet aldığınızda, hem cihazın daha geç kurulumu hem de boru içerisinde daha zor hareket ettirilmesi işlem süresini uzatabilir.

Mutfağınızda, banyonuzda veya tuvaletinizde bir tıkanma söz konusuysa sorunun en kısa sürede giderilmesi için Özdoğan Vidanjör’le iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Durumlarda Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Cihazlarının Kullanılması Gereklidir?

 • Lavabo tıkanıklığı,
 • Banyo tıkanıklığı,
 • Mutfak gideri tıkanıklığı,
 • Tuvalet tıkanıklığı,
 • Klozet tıkanıklığı,
 • Duşakabin ve küvet gider tıkanıklığı meydana geldiğinde görüntüleme cihazlarının kullanılması gereklidir.

Çünkü klozet, banyo ve lavabo görüntüleme cihazları sayesinde hiçbir yere zarar verilmeden tıkanıklığın olduğu bölge kolayca tespit edilir. Bu işlemin öncesinde ve sonrasında tadilat gerekmediği için de, hizmetin maliyeti oldukça düşüktür.

Müşteri, görüntülenen tıkanıklığın açılmasını isterse Özdoğan Vidanjör olarak bizler tıkanıklık açma hizmeti de sunmaktayız. Tıkanıklığın açılması geciktirilirse pis su zemine taşabilir, koku yapabilir ve bakteriler etrafa yayılabilir. Bu nedenle tıkanıklığın biran evvel açılması ve gider borularının verimli bir şekilde çalışması sağlanmalıdır.

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Fiyatları

Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız, cevabın birçok faktöre bağlı olarak değiştiğini bilmelisiniz. Çalışanlarımızın ev veya işyerinize gelerek, tıkalı olan yeri incelemesinin ardından sağlıklı bir fiyat bilgisi paylaşılabilir. Çünkü tıkalı borunun cinsi bile görüntüleme fiyatını etkilemektedir. Ayrıca tıkanan boru ana gider hattı mı ve daire kaçıncı katta gibi unsurlarda tıkanıklık görüntüleme ücretlerini değiştirmektedir.

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme çalışmaları için bize ulaştığınızda;

 • Personellerimiz verilen adrese gelerek cihaz kurulumuna başlar.
 • Kamera sistemi uzun bir kabloya bağlanır.
 • Bu kabloda video görüntüleme ünitesine monte edilir.
 • Kamera sistemi, tahliye borusunda yavaşça ilerletilir.
 • Operatör, bir sorun olup olmadığını monitörden izler.
 • Bir sorun keşfedildiğinde, kamera içerisindeki verici bunu yansıtır.
 • Böylelikle operatör, kameranın tahliye hattında nerede olduğunu kolaylıkla bulur.

Profesyonel Bir Firmadan Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Hizmetinin Alınması Neden Önemlidir?

Pis su tıkanıklıklarında, doğru yöntem ve doğru cihaz oldukça önemlidir. Doğru cihaz kullanılması, boruların zarar görmemesini sağlar. Doğru yöntem ise tıkanmanın hangi noktada olduğunu bulmak için yapılacak olan çalışmaların maliyetini azaltır. Eski yöntemleri kullanan bir firma, zemini kırarak tüm boru hattını incelemek isteyecektir. Bu da işin süresini ve paralelinde maliyetini arttıracaktır.

Özdoğan Vidanjör Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme çalışmalarını kamera desteğiyle yürüttüğü için çok uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır. Teknoloji sayesinde harcanan zaman ve işgücü azaldığı için hizmet ücretleri de bundan dolayı uygundur. Ayrıca tıkanan yer ana hattaysa, problemin çözülmesi için profesyonel bir firmadan hizmet alınmalıdır. Çünkü bu sorun deneyimli bir ekip işidir.

Özellikle görüntülerin gerçek zamanlı izlenmesi, boru içindeki problemin anında teşhis edilmesini sağlar.

 • Kanalizasyon hatlarını yandan tarama imkanı sunar.
 • Kanal içerisinde tıkanma oluşturan objenin veya atığın tespit edilmesini sağlar.
 • Borulardan geçerken ışıklı kamera sistemi sayesinde şeffaf görüntü alınmasına yardımcı olur.
 • Kanalizasyonun durumu hakkında hızlı ve verimli sonuçlar alınmasında etkilidir.
 • Operatörlerin kanalizasyon hattını incelemesi ve gerektiğinde logar denetimi yapabilmesini sağlar.

Periyodik Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Hizmeti Nedir?

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti 7

Belirli zaman aralıklarında ışıklı kamera sistemi kullanılarak klozet, banyo ve lavabo gider borularının izlenmesi ve bir problem olup olmadığının kontrol edilmesine periyodik görüntüleme hizmeti denir.

Bu kamera sistemi tüm hattın, her yönden taranmasını sağlar. Böylelikle en ufak hasar veya tıkanıklık olduğunda anında keşfedilir. Ayrıca gerçek zamanlı şeffaf görüntü alınmasına yardımcı olur. Bu da operatöre, gider borularındaki durumu hızlı ve anlık görebilme imkanı sunar.

Periyodik Bakımlar Neden Yapılmalıdır?

Gider borularında biriken atıklar, periyodik olarak temizlenmediğinde kanalların dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına sebep olur. Tıkanmış boru hatları nedeniyle ağır bir koku oluşur. Ayrıca içeride biriken pis su, çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur. Periyodik klozet, banyo ve lavabo görüntüleme hizmeti ile uzun vadeli çözümler üretilir.

Örneğin mutfak lavabosunun giderinde donmuş yağlar birikmişse, bu periyodik bakımda temizlenerek daha sonra büyük bir tıkanma yaratması engellenir. Periyodik bakımlar özellikle evsel atıkların getirdiği sorunların tespitinde önemli rol oynamaktadır.

Periyodik Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Ücretleri Ne Kadar?

Firmamızın klozet, banyo ve lavabo görüntüleme ücretleri olabildiğince uygun seviyede tutulmaktadır. Atık suların neden olduğu tıkanıklıkları bulmak için sabit fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine fiyat farkı olmadan destek sağlamaktayız. Siz de uygun fiyatlı görüntüleme çalışmaları ve gider açma işlemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Hizmetinde Uzman Firma

Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme sektöründe profesyonel ekibimiz ve son teknoloji görüntüleme cihazlarımız ile kesin sonuçlu çalışmalar sunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana altyapı sorunlarıyla alakalı birçok kurumsal ve bireysel müşterimize etkin hizmetler sağladık. Personel kadromuz bu alanda eğitimli, güler yüzlü, deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Özdoğan Vidanjör olarak bizler acil tuvalet, banyo, mutfak gideri tıkanıklığı yaşayanlara 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ankara’da Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Hizmeti Sunduğumuz İlçeler

Ankara’da banyo gideri tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, alaturka tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma çalışmalarımızda görüntüleme cihazlarımızı kullanmaktayız. Bu sıkıntıları bir daha yaşamamanız için kameralı sistemler yardımıyla kesin çözümler üretmekteyiz.

Ankara’da klozet, banyo ve lavabo görüntüleme hizmeti sunduğumuz ilçeler;

Kalecik, Kızılcahamam, Şereflikoçhisar, Beypazarı, Çubuk, Gölbaşı, Haymana, Keçiören, Elmadağ, Çamlıdere, Pursaklar, Mamak, Etimesgut, Akyurt, Polatlı, Altındağ, Ayaş, Kahramankazan, Nallıhan, Çankaya, Yenimahalle, Balâ, Evren, Güdül, Sincan’dir.

Ankara Klozet, Banyo ve Lavabo Görüntüleme Nedir?

Evlerde ve işletmelerde kullanılan mutfak, banyo ve tuvalet lavabolarında, küvet ve duşakabin içerisindeki giderlerde ve klozetlerde atık suların bina dışına iletilebilmesi için gider borularının sağlıklı bir şekilde işlevini yapabiliyor olması gerekmektedir. Bu borulara atılan peçete, katı cisim ve ıslak mendil gibi suda erimeyen kağıtlar, naylon poşetler, yemek artıkları ve donmuş yağlar büyük tıkanıklıklara neden olmaktadır.

Ayrıca yapım aşamasında borulara doğru eğimin verilmemesi ve inşaat kalıntıların lavabo giderlerine kaçırılması da bir hatadır. Şebeke suyunun sert olması ve zamanla kireçlenmeden dolayı boruların çaplarının küçülmesi de tıkanmanın diğer ana nedenlerinden biridir. Bu tip sorunlarda acil müdahale edilmesi gerekir.

Ankara klozet, banyo ve lavabo görüntüleme hizmeti almak için 0312 478 58 71 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Acil servis ekibimiz, yaşanan tıkanıklıklarda her zaman hızlı ve etkili çözümler üretmektedir.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler