İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Temizlik Hizmetleri
Diğer Bağlantıları Göster

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Sağlıklı bir çevre için önemli olan alt yapı sistemlerinin doğru olarak çalışması ve bakımlarının periyodik olarak yapılmasıdır. Bu tür sistemlerin bakım ve onarımı ustalık gerektirir. Bu aşamada hizmet sunan firmalar, gerek bakım gerekse de projelendirme aşamasında, insanların beklentilerini karşılayan çözümleri hayata geçirirler. Bu tür çözümlerin devreye girmesi ile birlikte, atık suların sistemden uzaklaştırılması, evsel atıkların güvenle kanalizasyon sistemlerine aktarılması gibi çözümler devreye girer. İş yeri atıklarının da uzaklaştırılması aşamasında, temizlik hizmetlerinin önemli bir rolü vardır.

Bunların dışında kanal ya da kanalizasyon sistemlerinin düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Çünkü bu tür sistemlerin sağladığı avantajların yerine getirilmesi ile birlikte, sistemde tıkanıklıkların ortadan kaldırılması ile iyi bir akış mümkün olur. Günümüzde bu tür hizmetlerin temini aşamasında sizlere bakım ve onarım hizmetleri sunarız. Aynı zamanda gerek evler için, gerekse de iş yerleri için aranan nitelikli çözümlerin devreye girmesi aşamasında, firmamız hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Kanalizasyon Temizleme;

Temizleme işlemleri büyük ve nitelikli vakum cihazları ile mümkün olabilir. Özellikle kanalizasyon sistemlerinde tıkanmaya neden olan bu tür sorunların, ortadan kaldırılması aşamasında vakum gibi çözümlerin yanı sıra, drenaj sistemleri ile kanalizasyon temizleme yapılabilir. Ülkemizde bu tür sistemlerin aynı zamanda vidanjör araçları ile temini mümkündür.

Bu tür hizmetleri sizlere en gelişmiş araçları kullanarak sunarız. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetlerin sağlanması, müşteri beklentilerinin karşılanması için gerekliliktir. Profesyonel ekiplerimizin sunduğu bu tür nitelikli hizmetleri, en iyi çözümler ile ayağınıza getiririz.

Kanal Temizleme;

Evler dışında iş yerleri, hastaneler ve çeşitli yaşam alanlarında atıkların ortamdan başarılı bir şekilde transferi aşamasında, kanal temizleme önemlidir. Özellikle bazı atık türlerinin zamanla kanalın zarar görmesine neden olması ve aynı zamanda bazı atık türlerinin tıkanmaya neden olmasıyla, kanal temizliğinin tam ve zamanında yapılması önem taşır.

Ev, hastane, okul ya da daha büyük iş yerlerinde oluşan kanal sorunlarının, ortadan kaldırılması aşamasında sizlere sunduğumuz hizmetlerle, en başarılı temizlik işlerini yerine getirmiş oluruz.

Fosseptik Kuyusu Temizliği;

Kanalizasyon sisteminin olmadığı yerlerde kullanılan fosseptik kuyularının zamanla dolması, istenmeyen kokuların yanı sıra, sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle fosseptik kuyusu temizliği gerekebilir. Bir kanalizasyon sistemine göre daha basit olan bu tür sistemlerin, akarının olmaması ve zamanla dolması nedeni ile istenmeyen görüntüler ortaya çıkabilir.

Günümüzde kuyu temizliği konusunda beklentilerinizi karşılanmak ve profesyonel destek hizmeti vermek için sizleri bekliyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetler ile daha sağlıklı altyapı sistemleri temin etmiş oluruz.

Arıtma Temizliği;

Özellikle atık suların arıtılması aşamasında kimyasal ya da diğer atıkların sistemden uzaklaştırılması önem arz eder. Bu nedenle de arıtma temizliği önemlidir. Kimyasal atıkların normal içme sularına karışmaması ve aynı zamanda toprak kirliliğine neden olmaması gibi amaçlar için temizlik gerekebilir. Günümüzde temizlik aşamasında firmaların sunduğu hizmetlerin temini ile birlikte ihtiyaçların karşılanması sağlanmış olur.

Özdoğan Grup olarak, arıtma sistemlerinin kurulması ya da arıtma tesislerinin temizliği aşamasında sizlere en iyi hizmetleri sunarız.

Gölet Temizliği

Suların biriktiği ve akar oluşturduğu çeşitli sistemler bulunur. Bu tür sistemlerden birisi olan gölet temizliği de yine firmaların profesyonel hizmetleri kapsamında sunulur. Aynı zamanda bu tür sistemlerin teşkili aşamasında ihtiyaç duyduğunuz çözümlerin sağlanması ile birlikte, gerek doğal gölet alanlarının gerekse de yapay gölet alanlarının temizlenmesi mümkün olur. Zamanla doğal yollardan ya da insan etmeni nedeni ile kirlenebilir. Bu tür nitelikli sorunların ortadan kaldırılması aşamasında, gölet temizliği hizmeti veren firmamız, profesyonel ekibi ve ilgili teknik cihazlar ile müdahale ederiz.

Özdoğan Grup olarak sizlere gölet temizliği aşamasında da en kaliteli hizmeti sunarız. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetler ile doğa temizliği adına önemli bir rol üstleniriz.

Deşarj Temizliği

İşletmelerin su temizliği konusunda uyması gereken kurallar vardır. Deşarj temizliği bu kapsamda ön plana çıkar. Bu konuda gerek yasalar gerekse de yönetmeliklerin üzerine düşen görevlerin yerine getirilmesi aşamasında, alt yapı sorunlarının ortadan kaldırılması mümkün olur. Ülkemizde deşarj temizliği ile ilgili katı kurallar bulunmakta olup, işletmeler kullanımda olan suyu temizlemek amacı ile deşarj izni almak ve aynı zamanda atık suları sistem dışına atmak için, gereken alt yapı sistemlerini kurmakla mükelleftir.

Bu konuda işletmelerin çözüm arayışları ile ilgili hizmetler sunarız. Deşarj sistemlerinin nitelikli ve yönetmeliklere uygun olarak sürdürülmesi aşamasında destek almak için, firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Logar (Rögar) Temizleme

Rögar sistemleri kanalizasyon sistemlerinde bir nevi baca gibi iş gören yapılardır. Çeşitli nedenlerden dolayı bu kısımların dolması ya da tıkanması gibi nedenlerden dolayı kanalizasyon akışında sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür sorunların ortadan kaldırılması aşamasında ihtiyaç duyulan logar temizleme hizmetleri kapsamında en başarılı hizmetleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yağmur ya da kar yağdığında tıkanan rögar sistemlerinin temizliğinin düzenli olarak yerine getirilmesi gerekebilir. Günümüzde rögar sistemlerinin bu tür hizmetlerinin teşkili aşamasında siz de en başarılı hizmetleri yerine getirmek için, firmamız arayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler ile en başarılı temizlik ve bakım faaliyetlerini sizler için yerine getiririz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler