İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
 1. Ana Sayfa
 2. Ankara Tıkanıklık Açma
Diğer Bağlantıları Göster

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklık Açma

Ev ve işletmelerdeki giderler yemek artığı, katı sabun, saç, kağıt ürünleri ve farklı malzemelerin birikmesinden dolayı tıkanabilir. Bu birikme hem su akışını azaltır, hem de ortama kötü bir koku yayılmasına sebep olur. Ankara tıkanıklık açma hizmeti sayesinde giderlerdeki bu problemden anında kurtulabilirsiniz.

Kameralı tıkanıklık açma sistemi kullanan Özdoğan Vidanjör ekibi kırmadan, dökmeden, tesisattaki diğer bölümlere zarar vermeden profesyonel cihazlarla tıkanıklıkları açarak hızlı onarım sağlar. Hizmet çeşitliliği, fiyatlar ve kullanılan araçlarla ilgili tüm merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz.

Ankara Tıkanıklık Açma ve Kanalizasyon Tıkanıklığı Önleme

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işleminin, mümkün olan en kısa sürede yapılması bu alanları yeniden kullanabilmeniz için önemlidir. Daha da önemlisi kanalizasyon tıkanıklığı önlemenin en kolay yollarından biri, gider borularındaki tıkanmaya hemen müdahale etmektir. Bu şekilde kısmi bir tıkanıklığı açarak, ana kanalizasyon hattında yığılma olmasını engelleyebilirsiniz.

Ankara tıkanıklık açma işinde uzman olan firmamız, üstün teknolojik donanımlı araçları ile tıkanıklık problemlerinde hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Siz de firmamızı arayarak şikayetinizi bildirebilir ve profesyonel bir hizmet alarak, kanalizasyon borularında yaşanabilecek daha büyük bir sorunun önüne geçebilirsiniz.

Gider Borusu Tıkanmaları ve Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

 • Yağmur suyu borularındaki sorunları tıkanıklık açma aracı ile temizleme
 • Tıkalı lavabo ve tuvalet giderlerini makineyle açma
 • Atık su gideri borularını tazyikli su ile açma
 • Tıkanmış kanal borularını görüntüleme ve yer tespiti yapma
 • Vidanjör ile kanalizasyon tıkanıklığı açma
 • Mutfak giderindeki yağ ve katı atık maddeleri temizleyerek tıkanıklık açma
 • Banyodaki yer süzgeci tıkanıklığını giderme
 • Devamlı tıkanan boruları inceleme, onarımını gerçekleştirme ve kesin çözüm bulma
 • Üzeri kapalı logar yerini bulma ve tıkanıklık açma

Temizleme ve Bakım İşlerinde Kullanılan Araçlar

Eski yöntemlerle çalışan firmalar haricinde tüm profesyonel firmalar, tıkanıklık temizleme ve bakım işlerinde robot cihazlar kullanmaktadır. Daha büyük sorunlarda kanalizasyon ve logar açma işlemlerinde ise vidanjörler kullanılır.

Vidanjörler, tipine ve sıvı taşıma kapasitesine göre farklı isimlendirilen çalışma araçlarıdır. Tıkanıklığın temiz su borularında mı, yoksa pis su borularında mı olduğuna bakılarak temizleme ve bakım işlerinde farklı çeşitte makineler de kullanılabilir.

Tıkanıklık Açma Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Tıkanıklık açma süresi tıkanıklığın kısmi olup olmadığına bakılarak karar verilebilecek bir şeydir. Bu sürenin tam belirlenebilmesi için boru incelemesine ihtiyaç duyulur. Özdoğan Vidanjör’ü arayarak boru incelemeleri için talepte bulunabilirsiniz. Bu şekilde temizlik ve onarım hizmetinde, ne kadar süreye ihtiyacımız olduğunu net söyleyebiliriz.

Ankara Tıkanıklık Açma Fiyatları

Yapılacak olan işleme göre Ankara tıkanıklık açma fiyatları değişkenlik gösterir. Örneğin tıkalı lavabo ve tuvalet giderlerini makineyle açma fiyatları oldukça uygundur. Ancak kanalizasyon borularına kadar bir tıkanma söz konusu olduğunda işlem maliyeti artar. Bu nedenle firmamızla irtibata geçerseniz, olabilecek en uygun fiyatlara sizlere yardımcı olmak isteriz.

Tıkanıklığın neyden kaynaklandığını bulmak ve maliyetinin ne kadar olacağını hesaplamak için sorunu yerinde görmemiz gerekmektedir. Ankara şubelerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Ankara Tıkanıklık Açma İşlemi Önemlidir?

Ankara tıkanıklık açma işlemi, ev ve işletmelerin en çok ihtiyaç duyabilecekleri hizmetlerden biridir. Tuvaletlerde, lavabo ve banyolarda tıkanma yaşandığında günlük rutin işler aksayabilir. Pis su geri gelerek, mağduriyet yaşanmasına sebep olabilir. Bu tıkanıklıklar kullanıcılardan kaynaklı olabileceği gibi zaman aşımından dolayı da olabilir.

Ayrıca bina yapım aşamasında kullanılan maddeler (alçı ve harç gibi) gider içerisinde kaldığında da, atık suların akışını zorlaştıracağından “banyodan su gitmiyor, “mutfak lavabosundan su gitmiyor” gibi sorunları ortaya çıkarabilir. Bu tarz sorunlar hem can sıkıcı, hem de ağır koku yapmasından dolayı rahatsız edici olabilir. Tıkanıklık açma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilirse, sorun ana borulara ulaşmadan çözüme kavuşturulabilir.

Ankara Tıkanıklık Açma İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

 • Boru Muayenesi: Ankara tıkanıklık açma hizmetini bizden almak isterseniz, öncelikli olarak personellerimizin ilk yapacağı iş boru muayenesi olacaktır. Çünkü boru incelemeleri, bize tıkanmanın nerede olduğunu ve neyden kaynaklandığını söyler.
 • Görüntüleme: Yanlış montaj veya su sızıntısı olduğunda, tıkanıklığın nerede olduğu kolayca bulunabilir. Fakat yer tespiti yapılamayan durumlarda olabilir. Böyle durumlarda görüntüleme cihazları, dahili bir görüntü almamızı ve tıkanıklığın tam yerini öğrenmemize yardımcı olur.
 • Tıkanıklık Açma: Lavabo ve banyodaki hafif tıkanıklıklar için basınçlı pompa kullanılır. Eğer bu yöntem işe yaramazsa tahliye için robotlar kullanılır. Bu robotlar, özellikle büyük borularda ve inatçı tıkanıklıklarda, temizlik için mükemmel araçlardır.
 • Sonuç: Borular, çeşitli kalıntılardan kurtarılır ve tıkanıklık açılır. Aynı zamanda gelecekteki olası tıkanmalara ya da daha ciddi boru hasarı oluşmasına da engel olmak için bakım çalışmaları yapılır.

Periyodik Bakımlar Neden Yapılmalıdır?

Tahliye borularının, daha hızlı ve verimli çalışabilmesi için periyodik bakımlar yaptırılmalıdır. Özellikle gelecekteki olası tıkanmaların önüne geçmek ve boru hasarı gibi ciddi maliyetlerin çıkmasına engel olmak için tıkanıklık açma hizmeti aldığınız firmadan, periyodik bakımlar için de bilgi almalısınız. Özdoğan Vidanjör olarak sizlere bu konuda da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Periyodik Bakım Ücretleri Ne Kadar?

Periyodik bakım ücretleri, temizlenmesi gereken alanın metrekaresine göre belirlenir. Özdoğan Vidanjör’ü aradığınızda mümkün olan en iyi fiyat teklifi ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Periyodik bakımlar sayesinde boru sistemindeki arızalar tespit edilerek onarılır, gerekli temizlik ve bakım çalışmaları gerçekleştirilerek tüm sistemin verimli bir şekilde işlemesi sağlanır.

Yıllık Tıkanıklık Açma ve Bakım Anlaşması

Firmamız tıkanıklık açma ve bakım işleminin bir parçası olarak, önleyici bakım programı hizmeti de sunmaktadır. Bu programı, olası tıkanmalara engel olabilmek için yılda bir kez uyguluyoruz. Özellikle eski binalarda, logar ve kanalizasyon hatlarının tıkanma riski her zaman için daha fazladır. Bu nedenle 40 yaşından daha büyük olan binalarda, temizlik sıklığının arttırılmasını öneriyoruz. Özdoğan Vidanjör ile yıllık tıkanıklık açma ve bakım anlaşması yapmak için 0312 478 58 71 irtibat numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız…

Ankara Tıkanıklık Açma Hizmetinde Uzman Firma

Ankara tıkanıklık açma işlemi için uzman bir firmadan hizmet almanız çok önemlidir. Çünkü eski yöntemlerle tıkanıklık açmaya çalışan firmalar, sizin hem zamanınızın hem de daha fazla paranızın gitmesine neden olacaktır. Oysa teknolojiyi kullanarak banyo, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunan bir firmayla anlaşırsanız, herhangi bir tahribata yol açmadan sorununuzun en kısa sürede çözüldüğünü görebilirsiniz.

Ankara Tıkanıklık Açma Hizmetinde Uzman Firma

Özdoğan Vidanjör tesisatla ilgili tüm sorunlarınızı, teknolojik araçlarla bütçenize uygun bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Firmamızın öncelikleri arasında kaliteli hizmet, kısa zamanda çözüm üretmek, yeniden tekrarlanmaması için gereken bakımları yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak yer almaktadır.

Ankara’da Tıkanıklık Açma Hizmeti Sunduğumuz İlçeler

Ankara tıkanıklık açma sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren firmamız, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyor. Ankara’da tıkanıklık açma hizmeti sunduğumuz ilçeler şunlardır:

 • Altındağ
 • Polatlı
 • Yenimahalle
 • Ayaş
 • Gölbaşı
 • Beypazarı
 • Çankaya
 • Çubuk
 • Etimesgut
 • Keçiören
 • Akyurt
 • Balâ
 • Çamlıdere
 • Haymana
 • Mamak
 • Kızılcahamam
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Şereflikoçhisar
 • Elmadağ
 • Kalecik
 • Nallıhan
 • Kahramankazan
 • Güdül
 • Evren

Özet Olarak Ankara Tıkanıklık Açma Hizmeti Nedir?

Ankara tıkanıklık açma işlemi tuvalet, lavabo ve banyo gibi yerlerin giderlerinde tıkanma olduğunda ve suyun akış hızı azaldığında uygulanan bir çalışmadır. Tıkanmadan dolayı bu alanların temizliğinin yapılması zorlaşır. Ayrıca zamanla su geri geleceği için taşarak, tabanların kirlenmesine sebep olur.

Gider Tıkanması

Daha da önemlisi tıkanıklık giderilmezse, ana tahliye hatlarında daha fazla tıkanma olacağı için bu borularda zarar görür. Doğal olarak tıkanıklık açma işlemine, tadilat ve bakım masrafı da eklenir. Bu nedenle lavabo tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve mutfak gideri tıkanmasını açma işlemlerinin olabilen en kısa sürede gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ankara tıkanıklık açma konusunda firmamıza başvurabilir ve uygun fiyatlara kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Altyapı sorunlarında çalışma ruhsatlı, güvenilir, deneyimli çalışanlara ve profesyonel makinelere sahip olan firmamız, tıkanıklık giderme konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaya hazır. Şirketimizi istediğiniz zaman arayıp, destek alabilirsiniz.

Bize 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler