İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
  1. Ana Sayfa
  2. Polatlı Kanal Temizleme
Diğer Bağlantıları Göster

Polatlı Kanal Temizleme

Polatlı Kanal Temizleme

Pis su giderlerinin toplandığı yere kanalizasyon denir. Pis su giderlerinin ve atıklarının direkt olarak toplandığı bu yerde pis su kaynakları bulunur.

Pis su giderlerinin toplandığı yerde bazı durumlardan dolayı tıkanıklık meydana gelir. Bu durumda tıkanıklığın en kısa zamanda giderilmesi gerekir.

Kanal temizleme hizmeti alırken, alanında uzman ve profesyonel firmalar tarafından hizmet alınmalıdır ki, daha sonrasında yaşanacak sorunlar tekrar yaşanmasın.

Firmamız, her zmaan son teknolojik cihazlar ve bu cihazları en iyi şekilde kullanan kadrosu ile hizmet verdiği için, tıkanıklık sorunu en kısa sürede çözülmüş olur.

Polatlı Kanal Temizleme

Sorunun hemen giderilmesi evinizde oluşabilecek pis su baskınını önceden önler. Bu yüzden kanal temizleme hizmeti anında ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Tıkanıklık sorunları oldukça can sıkıcı olduğu için, hemen halledilmesi gereken sorunlardır.

Oluşan tıkanıklıkların anında çözülmesi için vidanjör araçları kullanılarak tıkanan kanallar açılır. Polatlı kanal temizleme hizmeti sayesinde, tıkanıklık sorunu uzman eller tarafından çözülür.

Kanal temizleme işlemleri çeşitli vidanjör araçları ile yapılır. bu hizmetler kendi arasında ayrılarak vidanjör hizmetlerini verir.

Bu vidanjör tipleri;

  • Küçük, standart vidanjörler
  • Teleskopik emiş boomlu vidanjör çeşitleri
  • Kaset boomlu vidanjör

olarak kendi arasında üç çeşide ayrılır.Mutfak, banyo ve tuvaletlerin direkt olarak bağlandığı pis su giderleri bazı durumlarda tıkanıklık sebebiyeti oluşturur. Mutfak lavabolarının tıkanıklığı, yemek artıklarının direkt olarak lavaboya dökülmesi, yağ kalıntılarının gidere atılması zamanla oluşabilecek yağ kalıpları ile birlikte zamanla kanal tıkanıklığı meydana gelir.

Oluşan tıkanıklıkta mutfak giderinden su gitmemesi sorunu oluşur. Lavabo ve banyoların direkt olarak pis su giderlerine bağlandığı için, giderlere atılmaması gereken maddeler yüzünden tıkanır. Giderlere atılan bez, kozmetik ürünleri ve kalıp atıklar tüm gider hatlarının tıkanmasına neden olur.

Bu gibi sorunlarda Ankara Polatlı kanal temizleme firmamızdan hizmet alarak profesyonel bir şekilde gider kanallarını açtırabilirsiniz.

Kamera Sistemi ile Kanal Tıkanıklığı Tespiti

Kanal tıkanıklığı günümüzde birçok kişinin başına gelmiş olan oldukça can sıkıcı bir durumdur. Alanında uzman kişiler tarafından kanal açma hizmetin verilmesi gerekir. Kamera sistemi ile kanal temizleme hizmeti veren firmamız sayesinde, etraf kırılmadan dökülmeden kanal açma hizmeti verilir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, son model teknolojik aletler ile hizmet veren firmamız, kamera sistemi sayesinde kanal, logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarını tespit ederek temizleme hizmetini gerçekleştirir.

Kamera sistemi sayesinde etrafta herhangi bir kırılma dökülme durumu olmaz. Kamera ile kanal açma hizmeti gerçekleştirilirken, kanalı tıkayan cismin ne olduğu belirlendikten sonra, çeşitli yöntemler ile cisimler alınıp temizleme işlemi sağlanır. Böylece mutfak, banyo ve tuvaletten giden pis su giderleri eskisi gibi çalışmaya devam eder.

Polatlı Kanal Temizleme Fiyatları

Polatlı Kanal Temizleme Fiyatları, ne çok pahalı ne de çok ucuzdur. Sadece hizmetin karşılığını sağlayacak şekilde uygun olarak hazırlanıp işin durumuna göre de değişkendir. Fiyatlar için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Bize 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

✅ Fiyat PolitikasıEn Uygun Tıkanıklık Açma Fiyatları
✅ Memnuniyet💯 Müşteri Memnuniyeti
☎ 7/24 İletişim0(312) 478 58 71 (pbx)

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler