İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
  1. Ana Sayfa
  2. Polatlı Tıkanıklık Açma
Diğer Bağlantıları Göster

Polatlı Tıkanıklık Açma

Polatlı Tıkanıklık Açma

Yaşam alanlarınız içerisinde bulunan lavaboların, giderlerin, mutfak giderlerinin, tuvalet pimaşlarının herhangi bir sebepten dolayı tıkanması neticesinde, Polatlı tıkanıklık açma hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendi imkanlarınız ile çözemeyeceğiniz ve profesyonel bir destek almanız gereken bu sorunlarda zamanında müdahale etmek çok önemlidir.

Yaşanılan bu tıkanıkları neticesinde suyun geri dönmesi lavaboların, logarların, kanalizasyon borularının taşmasına neden olur. Bu da hem kötü kokuların oluşmasına hem de ciddi temizlik problemlerine neden olabilir. Farklı sebeplerden dolayı bu tıkanıklık işlemleri oluşur. Bunların çözüm süreçlerinde de eski usullerin yerini son teknolojik donanımlar aldı. Böylelikle kısa zaman içerisinde yaşanılan tüm problemler ortadan kalkıyor.

Polatlı Tıkanıklık Açma Hizmet İçerikleri

Kendi imkanları ile tıkanıklık işlemleri konusunda başarılı olamayanlar, sorunların daha fazla büyümemesi için profesyonel hizmet alır. Lavabo tıkanıklarının açılması, tuvaletlerde yaşanılan tıkanıklık sorunlarının giderilmesi, klozetlerde oluşan tıkanıkların ortadan kaldırılması gibi işlemlerde Polatlı tıkanıklık açma en kaliteli hizmeti size sunacaktır.

Ayrıca banyolarınızda kıl ve tüylerden ya da sabun artıklarından dolayı, mutfaklarda ise yağ ve bulaşık artıklarından oluşan tıkanıklarda hizmet alabilirsiniz. Bu işlemler yapılırken tıkanıklık açılma yöntemlerinden en uygun olanı seçilir. Seçilen yönteme göre en verimli sonuç alınabilecek işlemler kısa sürede halledilir.

Polatlı Tıkanıklık Açma Yöntemleri Nelerdir?

Müşterilerden gelecek olan talepler doğrultusunda tıkanıklık işlemleri için seçilecek yönteme doğru karar verilmesi gerekir. Yapılacak olan yanlış müdahale daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Tıkanıklık açma işlemleri yapılırken çeşitli yöntemler kullanılabilir. Bu yöntemler mevcut alanın durumuna göre;

  • Teknolojik gelişmeler sonucu ortaya çıkan donanım harikası tıkanıklık açma robotları,
  • Pimaşların ve gider borularının içlerini görüntülemek amacı ile kullanılan kameralı robot sistemi,
  • Hiç alet ya da ekipman kullanmadan tıkanıklığı açabilecek olan kimyasal ilaçlama yöntemi,
  • Pimaş ve boruların içlerine basınçlı su ile yıkanılması şeklinde uygulanabilir.

Ankara Polatlı’da Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Mutfak lavabolarında akan suyun boru içerisinden geçememesi neticesinde, su geri gelir ve taşmalara neden olur. Bu taşma sonucunda istenmeyen kokular ve etrafa bu pis sular yayılabilir. Günümüzde artık profesyonel firmalar tarafından tıkanıklık açma işlemleri kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapılır. Polatlı tıkanıklık açma işlemlerine en çok bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi bağlantı noktalarında oluşan sorunlarda ihtiyaç duyulur.

Özellikle çatal noktalarında oluşan ve kapalı bir şekilde monte edilen dirsek dediğimiz pimaşlarda bu sorunlar çok yaşanır. Eğer geçici bir çözüm üretilmek isteniyorsa kimyasal ürünler bu durumlarda işe yarayabilir. Ancak tıkanıklık yaratan maddeler kalıplaşmış ise mutlaka robotlar kullanılır ve yüksek basınçlı makineler ile bu tıkanıklık olan borular yıkanır.

Polatlı Tıkanıklık Açma Hizmetinde Kullanılan Teçhizatlar

Gider borularında yaşanan tıkanıkların çözümlenmesi için geleneksel ve teknolojik bazı yöntemler uygulanır. Geleneksel yöntemler arasında kimyasal maddeler ile lavabo gider borularının temizlenmesi yöntemi vardır. Bazı durumlarda da teller kullanılarak açma işlemleri gerçekleştirilir idi. Bu yöntemler çoğu zaman borulara zara verebiliyordu. Son yıllarda Polatlı tıkanıklık açma işlemlerinde teknolojik donanımlardan yarar sağlanıyor.

Hiçbir yer kırılıp dökülmeden bu aletlerin ucunda bulunan kameralar sayesinde sorun tespit ediliyor. Tespiti yapılan sorun neticesinde de tıkanıklığın boyutuna göre ya sadece tıkanık olan alan kırılıyor ya da ekstra güçlü kimyasal maddeler ile yıkanıyor. Böylelikle kolay bir şekilde temiz bir işçilik ile tıkanıklık gideriliyor.

Polatlı Tıkanıklık Açma İşlemleri Hangi Alanlarda Uygulanır?

Günlük hayatımız içerisinde farklı birçok noktada gider tıkanıklığı ile karşılaşılması olası bir durumdur.

  • Hepimizin özellikle uyması gereken kurallardan biri olan mutfakta yemek artıklarının çok iyi bir şekilde sıyrılarak çöpe atılmasıdır. Lavabo içine dökülen bu artıklar zamanla giderlerde suyun akışına izin vermeyecek şekilde tıkanmalara neden olur. Zamanında yapılmayan müdahaleler neticesinde kötü koku ve lavabo taşması kaçınılmazdır.
  • Bunun dışında banyolarda yıkanma esnasında kıl ve saçların giderlere atılması, sabun artıklarının giderlere yapılması neticesinde suyun akışı yavaşlar. Ayrıca klozetlere atılan ve suda erimesi imkânsız olan ped, çocuk bezi, tuvalet kâğıdı gibi katı maddeler nedeni ile de kanalizasyon tıkanmaları yaşanabilir.

Bu ve bunun gibi; boruların ek yerlerinin sızdırma problemleri, kanalizasyonun ana hattında meydana gelen tıkanmalar, inşaat esnasında giderlere yanlışlık ile harç ve molozların karışması gibi durumlarda ya da kireçlenme sonucu oluşan Polatlı tıkanıklık açma işlemleri için modern cihazlar ile firmamız tarafından en kaliteli hizmet verilir.

Bize 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

✅ Fiyat PolitikasıEn Uygun Tıkanıklık Açma Fiyatları
✅ Memnuniyet💯 Müşteri Memnuniyeti
☎ 7/24 İletişim0(312) 478 58 71 (pbx)

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler