İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Haymana Vidanjör

Haymana Vidanjör

İlk olarak vidanjörün amacına değinecek olursak; tıkanmış rögar kapaklarının açılmasında, kanalizasyonların tıkanması durumunda bunların açılması ve buna benzer aklınıza gelebilecek her türlü tıkalı kanal ve de boruların açılmasında kullanılan bir araçtır. Bu tıkalı kanallar, vidanjörün emme kuvveti ile emilerek tankere aktarılır. Ve buradan da tahliye edilerek tıkanıklık bu şekilde açılmış olur.

Günümüzde en azından bir lavabonun tıkanması durumu ile dahi mutlaka karşılaşabilmekteyiz. Bazen bu durumlardan çok kolay bir şekilde kireç çözücü gibi kimyasallar ile kurtulabilirken, bazen de durumun ciddiyetinin fazla olması sebebiyle vidanjöre ihtiyaç duyulabilir. Bundan dolayı da sizler için Haymana vidanjör firması olarak bu hizmeti sağlıyoruz. Gerek duyulan her zaman bizleri arayan müşterilerimizin hizmetine koşuyoruz.

Haymana Vidanjör Kanal Görüntüleme

Zamanla katı atıkların atılması sonucu su giderlerinin kanallarında tıkanıklık durumları oluşur. Bunların birikmesi sonucu ilk başta hafif tıkanıklık belirtisi gösterirken sonrasında tamamen tıkanır ve su taşkınlıkları oluşmaya başlar. Bunu en basit evimizin tuvalet ya da banyosunda da zamanla yaşayabilmekteyiz.

Böyle durumlarda Haymana vidanjör firmamız, teknolojik gelişmeler doğrultusunda en son teknik cihazlarıyla donatılmış şekilde sizlere hizmet verir.

Ayrıca kanal görüntüleme cihazımız sayesinde tıkalı olan yeri direkt olarak nokta afişinizle tespit edebiliriz. Bu sayede eviniz ya da iş yerinizde oluşabilecek hasarlar ortadan kalkmış olur. Birçok firma maalesef halen eski yöntemlerle hareket etmekte ve bundan dolayı da ortaya adeta inşaat yapılıyor görüntüleri çıkmaktadır. Sizlerden ricamız böyle masumiyetler yaşamasanız için mutlaka bizim kanal görüntüleme cihazı olan firmalar ile çalışmanızdır. Çünkü tıkalı yerin nokta atışı ile bulunması sonucunda hem işimiz daha kısa sürmekte, hem de ortamda kırılıp dökülen hiç bir yer olmaz.  

Haymana Vidanjör Hizmeti İle Tıkanıklara Son

Kanal ya da boruların başlıca tıkanma sebebi elbette ki buralara atılmaması gereken katı atıkların atılmasıdır. Bunun sonucunda bu kanal ya da borularda istemsiz tıkanıklıklar oluşmaktadır. Doğal afetlere bağlı olarak rögar kapaklarında ve kanalizasyonlarda tıkanıklıklar oluşur. Özellikle deniz kıyısında bulunan kanallarda denizden gelen katı atıklar da bunların tıkanmasında etkim bir rol oynar.

İnsanların ellerine geçen her materyali denize ve çevreye atması sonucunda, rüzgarın da etkisi ile bu kanalizasyon kanallarında tıkanıklıklar meydana gelir. Haymana vidanjör firmamız, sizlerin ihtiyaç duyduğu her anında yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Bu alanda gereken her türlü teknik donanıma sahip olan firmamız, gerektiği durumlarda oldukça etkin bir şekilde tıkalı kanal ya da rögarlara gerekli müdahaleyi yapabilir.

Haymana Vidanjör Tecrübeli Personel

Haymana vidanjör firmamızın personelleri tamamıyla eğitimli bireylerden oluşmaktadır. Bunun sonucunda da ortaya oldukça kaliteli bir hizmet çıkarıyor. Bunu müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Firmamızın hizmetleri her zaman faydalanmaya değer hizmetlerdir. Bunun bilincinde olarak hareket eden firmamız personellerine de bu alana gereken eğitimi vermekte ve sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurmaları sağlanır. Çünkü işimizin bir de risk durumu bulunduğu için bu konuya da mümkün olduğu kadar dikkat ediyoruz.

Hatlarda meydana gelen tıkanıklıklar büyük ölçüde kamera sistemimizle görüntülenip ilk müdahale zaten bu doğrultuda yapıldığından işlemlerde de hızlı olmaya dikkat ediyoruz. Haymana vidanjör ekibi firmamız, yıllardır yanında çalıştırdığı personelleri sayesinde birçok işini de tecrübeye dayalı olarak yürütür. Bir firmada personelin tecrübeli olması özellikle bizim gibi riskli işlerde çalışıyorsa çok önem arz eder. İşinin uzmanları ile çalışmak bu yüzden önemlidir.

Haymana Vidanjör ile Kırma Dökme Yapmadan Hizmet

Diyelim ki işyerinizde ya da evinizde lavabo, banyo ya da tuvalet giderlerinden biri ya da ikisi birden tıkandı. Bu durumda yapacağınız elbette ki bir kaç işlem vardır. Hemen servis çağırma eylemine geçilemeyebilir.

En azından bir kireç çözücü veya lavabo acıcı dökerek durumun gidişatına bakarsınız. Ama eğer ki bunlara rağmen hiçbir şekilde açılma söz konusu değilse bu durumda Haymana vidanjör firmamız gibi bir vidanjör hizmeti veren firmadan yardım almak zorundadırlar.

Biz de bizi arayarak yardım isteyen her müşterimize gereken özeni fazlasıyla gösteririz. Ev ya da iş yerlerinde yani binalarda hiç bir şekilde kırma dökme yapmadan profesyonel bir çalışma yürüterek sorunu kısa yoldan çözeriz. Hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz.  

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler