İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Etimesgut Logar Açma

Etimesgut Logar Açma

Bilhassa büyükşehirlerde nüfusun artması ile kanalizasyon ve logarlarda tıkanma sorunları giderek arttı. Aşırı yoğunluk sebebi ile haddinden fazla kullanıma maruz kalan borular sık sık tıkanma sorunu ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunlar bir ok sebebe bağlı olabilir. Ama esas mühim olan bu sorun ile nasıl başa çıkacağımızdır.

Tıkanan logarları açmanın en kolay ve kesin çözümlü yöntemi bir vidanjörden yardım almaktır. Vidanjör içerinde tıkanmayı sebep olan atıkları iki şekilde atar. Ya tazyikli su yardımıyla ileri doğru püskürtür. Ya da vakum yardımı ile içerisinde bulunan atıkları çeker. Her iki şekilde de kısa süre içinde açma işlemini tamamlar. Logar Açma işlemleriniz için Etimesgut logar açma firması ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir ekipten destek alabilirsiniz.

Etimesgut Logar Açma Nedir?

Logar; site, apartman gibi toplu yerlerin kanalizasyonları ile ana şehir kanalizasyon hattının buluştuğu yerdir. Logar sayesinde yeraltında biriken suların yönleri değiştirilir ve atıkların temizlenmesi sağlanır. Apartman ve sitelerin giderlerin birleştiği bu noktaların tıkanma olasılığı oldukça yüksektir. Bu sebeple dikkatli olmak gerekir. Ve tıkanmanın önüne geçmek için gerekli olan tedbirlerin alınması gerekir.

Tıkanmadan önce tıkanmanın önüne geçmek için tuvalet yahut giderlerin içine suda erimesi zor olan maddelerin atılmasına kaçınmak oldukça önemlidir. Ama alınan tedbirlere rağmen tıkanmanın önüne geçilemediyse kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tıkanıklığın yeri tespit edilip açma işlemleri yapılabilir. Etimesgut logar açma firmamız profesyonel ve tecrübeli tesisat ustaları ile kısa sürede tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirir.

Etimesgut Logar Açma Tıkanıklığa Sebep Olan Başlıca Etkenler

Logar tıkanıklığına sebep olan birçok etken vardır. Bunlardan birincisi şehirlerde yaşanan yoğunluktur. Şehirlerde yaşanan aşırı yoğunluk sebebi ile logarlar aşırı yoğun kullanıma maruz kalarak tıkanıklık oluşabilir. Ya da giderlere atılan suda eriyemeyen tuvalet kağıtları, bebek bezi, ped gibi suda çözünemeyen maddeler kanallarda tıkanıklığa sebep olabilir.

Bu maddeler gider borusunda bekleme süresi arttıkça sertleşmeye başlar ve zamanla taş formunu alır. Ne kadar çok beklerse Tıkanıklığı açmak da o kadar zorlaşır. Bu sebeple tıkanma belirtisi gördüğünüz an Etimesgut logar açma firması tıkanıklık sorununu daha hızlı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Etimesgut Logar Açma Hava Olaylarının Etkisi

Başka bir tıkanma sebebi de yoğun yağış sonucu meydana gelen tıkanıklardır. Aşırı yağmur ya da kar suyunun Logar bacalarından içeri dolması sonucu da tıkanıklık yaşanabilir. Veya borular yapım aşamasında yanlış yahut eğimsiz yapılmış olabilir. Bu sorunların arasında en ciddi olanıdır. Çünkü baştan tadilat gerektirebilir.

Dediğimiz gibi tıkanıklığın birçok sebebi olabilir. Büyük sorun teşkil eden bu tıkanıklık problemlerine hızlı ve kesin çözüm bulmak için Etimesgut logar açma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yıllardır kazandığı tecrübe ve kullandığı teknolojik aletler sayesinde Logar açma işlemlerinizi kısa sürede halleder.

Etimesgut Logar Açma Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Günümüzün en büyük problemlerinin başında gelen tıkanıklık açma işlemi kendi başımıza yapabileceğimiz bir iş değildir. Bu işlem için mutlaka uzman bir ekipten destek almamız gerekir. Çünkü bu iş tecrübe, uzmanlık ve teknolojik ekipman gerektirir. Bunun için de bir tıkanıklık açma firması ile iletişim kurmamız gerekir. Gelen ekipler işe logar kapağının yerini tespit etmekle başlarlar. Logar kapağının yeri tespit edildikten sonra kameralı cihazlar logar kapağının içinden salınarak tıkanıklığın meydana geldiği yer belirlenir.

Ardından vidanjör yardımı ile oluşan tıkanıklık giderilir. Bu işlem ya tazyikli suyla iterek ya da vakumla çekerek yapılır. Etimesgut logar açma firması teknolojik aletleri ve uzman tesisat ustaları ile Logar açma işleminizi yapar. Böylece kısa sürede bu stresli dönemini atlatabilirsiniz. Logar tıkanıklığı açma işlemleri için hemen bizimle iletişime geçin.

Etimesgut Logar Açma Uygun Fiyat

Logar açma işlemi oldukça meşakkatli ve zor bir iştir. Ayrıca kullanılan kameralı cihazlar, vidanjörler de oldukça maliyetli malzemelerdir. Bu sebeple bu işlemleri yapan firmalar, fazla para talebinde bulunabilir. Ama bizim firmamız bütün bunlara rağmen ücreti çok düşük tutmuştur. Etimesgut Logar Açma firmamız tıkanıklık problemlerinize en etkili ve kalıcı çözümler üreterek kusursuz bir logar açma hizmeti veriyor. Kullandığı teknolojik malzemeler ve uzman ustaları ile çalışmalarını sürdüren firmamız uygun fiyatı ile de müşteri memnuniyetini hedefliyor. Siz de uygun ve kusursuz bir hizmet için firmamız ile hemen iletişime geçin.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler