İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
  1. Ana Sayfa
  2. Şereflikoçhisar Vidanjör
Diğer Bağlantıları Göster

Şereflikoçhisar Vidanjör

Şereflikoçhisar Vidanjör

Ankara’nın en uzak yerleşim yeri olan Şereflikoçhisar ilçesi, başkentin girişinde yer alır. Merkeze oldukça uzak olan bu ilçede altyapı sistemlerinde özel olarak hizmet alınması gerekebilir. Özel konutlar, işyerleri ve fabrika atıklarının aktığı kanallar zaman içerisinde tıkanabilir. Şereflikoçhisar ilçesinde bulunan köylerdeki fosseptik kuyuları da yağışlardan sonra taşabilir ve içerisindeki suyun çekilmesi gerekebilir. Firmamızı seçtiğiniz takdirde Şereflikoçhisar vidanjör hizmetini alarak son teknoloji araçlarımızdan ve deneyimli personellerimizden yararlanabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Vidanjör Ne Demektir? 

Kanalizasyon temizliğinde kullanılan bu araçların aslında çok geniş bir çalışma alanı bulunmaktadır. Vidanjörler, kanal, fosseptik kuyusu ve logar (rögar) temizliğinde kullanılan ve çalışması basınç/vakum sistemine dayanan araçlardır. Kanal ve boruların içerisine gönderilecek olan uzun bir boruları, bu borulara basınç/vakum sağlayacak olan santrifüj pompası ve tıkanan ya da temizlenen yerlerden çekilen balçık, çamur ve çöpleri biriktiren tanktan oluşurlar. 

Günümüz teknolojisine uygun yapıda çalışan, diğer yöntemlere göre artısı bulunan bu araçların kullanımı da tecrübeli kişilerce yapılmalıdır. Şereflikoçhisar vidanjör araçlarımızı ilçenin her bölgesinde yaşanmakta olan tüm sorunlarda anında gönderiyoruz.

Şereflikoçhisar Vidanjör Araçları Neden Tercih Edilir?

İnsan gücü ile temizlenmesi zor ve tehlikeli olan kanallar ve kuyularda vidanjör araçların kullanımı bu sektörde çalışan işçilere büyük kolaylık sağlamıştır. Öte yandan vidanjörlerin kullanılmasıyla yollarda asfalt kırma işlemi yapılmadan da kanalizasyon temizleme kolaylığı sağlanmıştır. Tıkalı kanallardaki atıkları depo eden tanklarının bulunması da çıkacak kokuyu oldukça azaltır. 

Ankara’ya uzak olan bu ilçe'ye firmamız kısa sürede araç gönderebilmektedir. Sizde Şereflikoçhisar vidanjör seçeneğimizden yararlanarak bulunduğunuz noktadaki tüm altyapı sorunlarından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Vidanjörler ile güvenilir ve çevreyi rahatsız etmeden çalışmalar yapmaktayız.

Şereflikoçhisar Vidanjör ile Tıkalı Kanal Açma

Evlerde kullanılan banyo-tuvalet ve mutfak gibi özel yerlerden gelen atıklar, yağların giderlerden dökülmesi, bazı çöplerin kanallara karışması gibi durumlarda tıkanıklık sorunu ile karşı karşıya gelinebilir. Bu çöpler uzun zaman içinde bir noktada toplanabilir, yağlar katılaşarak büyük kümeler oluşturabilir. Açma sırasında oldukça zorluk yaşatan bu atık birikintileri ancak vidanjör araçları kullanılarak parçalanabilir. 

Vidanjörlerin boruları kanallardaki tıkalı noktaya ulaştırılarak buraya gönderilen baskı ile parçalama işlemi yapılır ve parçalar haline gelen bu atıklar vidanjörlerin tanklarına vakum ile çekilir. Tüm tıkalı kanalizasyon, lağım ve foseptik çukuru sorunlarınızda Şereflikoçhisar vidanjör araçlarımız hizmetinizdedir.

Şereflikoçhisar Vidanjör ile Hangi İşlemler Yapılabilir? 

Şereflikoçhisar’ın merkezi alanlarında kanalizasyon tıkanıklığı açma ve kanal temizliği yapılabilir. Kırsal alanlarda bakımı yapılmayan, tıkanan ya da kötü koku yayan kirli fosseptik çukurlarında da vidanjör araçları kullanılabilir. Farklı vidanjör tipleri ile farklı bölgelerde değişik işlemler yapılabilir. Rögar (logar) boruları ve buralarda bulunan duvarların temizliği yapılarak çevreye daha sağlıklı bir altyapı sunulabilir. Şereflikoçhisar’ da bulunan fabrikalardaki kimyasal atıklar yine vidanjör ile bölgeden uzaklaştırılabilir. Tüm bu işlemleri profesyonel olarak sorunsuzca tamamlayacak personellerimiz Şereflikoçhisar vidanjör hizmetini sizlere sunar.

Şereflikoçhisar Vidanjör Kullanmanın Avantajları

Tecrübeli personel tarafından kullanıldığında tehlike ve risk oranı oldukça düşük olan bu araçlar birçok alanda kullanılabilir. Gürültü oranı eski tip araçlara göre daha az olan vidanjörler, beton kırmadan işlem yapıldığından oldukça sessiz sayılabilecek vasıtalardır. Vidanjörlerin beton kırmadan çalışması ile de molozlara, kırık dökük taşlara da maruz kalınmaz.

Kullandığı sistem su basıncı kullandığından dolayı çevreyi kirletmeyen, aksine temizleyen vidanjörlerin kullanımı son zamanlarda artış göstererek daha kolay çevre düzenleme çalışmaları yapılmasını sağlamıştır. Şereflikoçhisar vidanjörden hizmet aldığınızda, çevre sağlığının korunmasınada fayda sağlamış olursunuz. Bizlere iletişim adresimizden ulaşabilir ve vidanjör araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Vidanjör Hizmeti

Başkentin kısıtlı noktaları ile başladığımız çalışma alanımızı zaman içerisinde müşterilerimiz ve ustalarımızın profesyonel çalışmaları sayesinde genişlettik. Ankara Şereflikoçhisar’ a hizmet vermekte olan firmamız kanalizasyon temizliği, fosseptik kuyusu açma, sondaj, lağım temizleme işlemlerini sağlık çerçevesinde sorunsuz şekilde çözümler. 

Her vidanjör hizmetimiz gibi, Şereflikoçhisar vidanjör uygulamamızda uygun fiyatlardadır. Müşterinin cebini yakmayan maliyetle, dip bucak temizleme işlemleriyle zaman içerisinde gösterdiği kaliteyle tüm Ankara ilçelerine hizmet veren firmamızın araçları da düzenli bakıma tabii tutulur. Dilerseniz aşağıda yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilir veya teklif formunu doldurarak istediğiniz bölgeye hizmet alabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler