İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Pursaklar Logar Açma

Pursaklar Logar Açma

Silindirik yapıya ve görünüme sahip olan logarlar, kanalizasyon sistemine doğrudan bağlantılı alanlardır. Logar sistemleri pis su tesisatı olarak adlandırılır.

Yeraltı boşluklarından oluşan ve pis suyun akış yönünü değiştiren sistemler sayesinde, pis su tesisatı alanları oluşturulur. Logarlar, logar kapakları ile üzerleri kapatılarak herhangi bir tehlike teşkil etmemesini sağlar.

Pursaklar logar açma

Binalarda kullanılan atık suların, toplanma merkezi olarak kanalizasyona iletilen yeraltı depoları bazı durumlarda tıkanır. Kişiye bağlı ya da kişiden bağımsız olarak tıkanan kanalizasyon sistemleri, logar açma hizmeti ile giderilir. Pursaklar logar açma hizmeti veren firmamız sayesinde logar çukurlarını açtırabilirsiniz.

Pursaklar Logar Açma Kanalizasyon Tıkanıklığı Neden Olur?

Mutfak, lavabo ve banyo giderlerinin direkt olarak bağlandığı alanlara kanalizasyon ve logar çukurları denir. Pis su giderleri bu alanlara iletilirse, insan sağlığı açısından önemlidir.

Çünkü pis atık sular virüs ve bakteri ürettiği için, insan vücudu ile direkt olarak temas etmesi bazı hastalıklara yol açması münkün olur. Bu yüzden pis suların yaşam alanlarından bir an önce arındırılması gerekir.

Logar ve kanalizasyon çukurlarının üst kısımları ve yan kısımları her zaman kapalı olmalıdır. Böylece herhangi bir hastalık teşkil edecek virüs ve bakteriler önlenmiş olur. Bazı durumlarda logar ve kanalizasyon çukurları tıkanır. Bu durumlar giderlere atılmaması gereken ürünlerin bilinçli ya da bilinçsiz olarak atılması ile tıkanıklık yaşanabilir. Bu sorunun olması halinde Pursaklar logar açma firmamıza ulaşın.

Pursaklar Logar Açma İşlemi Öncesi Kanalizasyona Atılmaması Gereken Ürünler Nelerdir?

Giderlere direkt olarak atılmaması gereken ürünler; ıslak mendiller, çocuk bezleri, kâğıt havlular, kozmetik ürünleri gibi plastik ürünler kesinlikle atılmamalıdır. Çünkü bu ürünler suda çözünmez. Bu tarz tıkanmalar da Pursaklar logar açma firmamızdan hizmet aldığınızda, hem sağlığınızı hem de çevrenizi düşünmüş olursunuz. Eğer logar açma hizmetinden yardım almazsanız, atık su ve lağım taşmaları meydana gelir. Bu taşmalar da hiç hoş olmayan görüntülere neden olur.

Pursaklar Logar Açma Kameralı ve Robot Sistemler ile Birlikte Logar Açma Hizmeti

Temiz ve kullanışlı logarlar, ev ve iş yerlerinde zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Logar açma hizmetinde de teknolojinin ilerlemesi ile birlikte üstün cihazlarla bu hizmet verilir. Pursaklar logar açma hizmeti teknolojik gelişmelere ayak uydurarak kameralı ve robot sistemleri ile birlikte logar açma hizmeti verir.

Tıkanan logarlar da sorunun ne olduğunu tespit eden kamera sistemi, tıkanmaya neden olan ürün tespiti yaparak kamera monitörüne yansıtır. Robot sistemi sayesinde ise, tıkanıklığa neden olan ürün logardan çıkarılarak sorun giderilir. Kamera ve robot sistemi asfaltların yapısında herhangi bir yıkım meydana getirmez. Böylelikle sorun hızlı bir şekilde tespit edilerek çözülür.

Pursaklar Logar Açma Mutfak Lavaboları Neden Tıkanır?

Logar çukurları ve kanalizasyon borusunda bazı nedenlerden dolayı tıkanıklık ve taşma sorunu meydana gelir. Bu nedenler; mutfakta bulaşık yıkarken yemek artıklarının çöpe atılmadan önce direkt olarak lavabo içine dökülmesi veya yağ artıklarının bir şişe içerisinde toplanılması yerine lavabolara dökülmesi ile meydana gelir. Dökülen yemek artıkları veya artıkları borular içerisinde kalıplaşarak bir zaman sonra tıkanıklığa ve lavabo taşımalarına neden olur.

Bilinçli ya da bilinçsiz yapılan bu davranışlar kesinlikle devam etmemelidir. Eğer bu davranışlar devam ederse logar tıkanıklıkları ve kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelir. Bu tıkanıklıklar alanında uzman kişiler tarafından açılması gerekir. Pursaklar logar açma firmamız alanında uzman kişiler ve teknolojik cihazlarla birlikte bu hizmeti verir.

Bizi 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

✅ Fiyat PolitikasıEn Uygun Logar Açma Fiyatları
✅ Memnuniyet💯 Müşteri Memnuniyeti
☎ 7/24 İletişim0(312) 478 58 71 (pbx)

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler