İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Nallıhan Logar Açma

Nallıhan Logar Açma

Kanalizasyon ve diğer atık suların giderleri için açılan kanal sistemleri, belirli aralıklarla açılarak akıntının yönünü değiştiren alanlara logar alanları denir.

Pis atık sularının toplanmasını sağlayan kanalizasyon sistemlerini ileten yer altı atık depoları olarak kullanılır. Bazı durumlarda logar taşmaları ve logar tıkanmaları gibi sorunlar meydana gelir.

Pis atık suların direkt olarak toplandığı bu alanlara atılan ürünler, logar sistemlerini tıkar. Bu ürünler; tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, plastik cisimler, kozmetik ürünleri olmak üzere giderleri tıkayan ürünlerdir. Bu ürünler direkt olarak kesinlikle ve kesinlikle giderlere atılmamalıdır.

Bilinçli ya da bilinçsizce atılan bu ürünler, giderleri tıkayarak geri taşma mekanizması olmayan, altyapı sistemine sahip eski binalarda geri tepme ile birlikte pis sular çıkabilir. İnşaat yapım sırasında borular içerisinde kalan inşaat kalıntıları, moloz parçaları, çimento gibi malzemeler zamanla katılaşarak pis atık suların giderden gitmesini engeller. Kişiye bağlı ya da kişiden bağımsız olarak tıkanan bu logarları, Nallıhan logar açma firmamız, bakım, onarım ve tıkanmaya sebebiyet veren atıkları tahliye etmektedir.

Nallıhan Logar Açma Sistemleri

Yer altında bulunan logar alanları insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde üstünün kapatılması gerekir. Logar sistemleri açılacağı zaman yerinin belli olması önemlidir. Fakat bazı büyük şehirlerde dış görüntüyü bozmamak için logar sistemlerinin üstü asfalt ile kapatılır.

Nallıhan logar açma firmamız için hiçbir sorun teşkil etmez. Çünkü firmamız teknolojik cihazlarla birlikte bu hizmeti verdiği için dedektörler tarafından logar kapakları tespit edilir. Böylelikle hızlı bir şekilde sorun ortadan kaldırılır. Logar sistemleri pis su tesisatı ile sıralı çalışma yöntemine sahiptir. Çünkü yaşam alanlarında pis atıkların çıkmasını sağlayan pis su tesisatı sayesinde atık suların yaşam alanlarından arındırılması sağlanır.

Nallıhan Logar Açma Kamera Görüntüleme Cihazı

Logar Açma

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yaşam alanlarında ve birçok işlerde kullanılan teknolojik cihazlar üretilmiştir. Bu cihazların üretilmesi iş kolaylığı sağlamasının yanı sıra birçok sorunu kısa sürede çözmeye yardımcı olur. Pis su tesisatı ile ilişkilendirilen logar tıkanıklıkları oluştuğu zaman herhangi bir su tesisatçısı çağrılmaz. Logar tıkanıklığı konusunda alanında uzman firmalar tarafından yardım almanız gerekir.

Nallıhan logar açma firmamız, bu konuda teknolojik cihazlarla birlikte hizmet verir. Kamera görüntüleme cihazları kullanılarak logar tıkanıklığın nedeni kameraya yansıtılır. Kısa bir süre içinde sorunun neyden kaynaklandığını belirlenir. Sorunlara çözüm odaklı çalışan firmamız, kısa süre içerisinde oluşmuş ve daha sonrası için oluşabilecek problemlerin önüne geçmektedir.

Nallıhan Logar Açma Hizmetinde Teknolojik Cihazlar

Özdoğan Vidanjör, logar açma sistemlerinde de teknolojinin vermiş olduğu nimetlerden faydalanılır. Nallıhan logar açma firmamız, kameralı ve robot sistemler ile birlikte tıkanıklık sorununu kısa bir süre içerisinde tespit ederek çözüm odaklı hizmet verir.

Kameralı görüntüleme cihazları tarafından tıkanıklığın nedeni belirlenir ve vidanjör araçları sayesinde tıkanıklık sorunu giderilir. Böylelikle etrafta kırılma ve dökülme meydana gelmez.

Nallıhan Logar Açma Banyo Tıkanıklığı Neden Olur?

Bazı durumlarda banyo giderleri tıkanır. Bu durum kişiye bağlı sorunlardan veya teknik arızalardan dolayı kaynaklanabilir. Kişiye bağlı sorunlar olarak banyo giderine atılan saç kılları ve kâğıt havlu gibi atıklar orada kalıplaşarak atık suların gitmesini engeller.

Teknik sorunlardan oluşan arızalar ise, inşaat sırasında boru içerisinde kalan atıklar ile tıkanan borular, pis su atıklarının gitmesine engelleyerek tıkanma ve su taşmalarına sebebiyet verebilir. Bu durumda Ankara Nallıhan logar açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, bu konuda uzman ekipman ve çalışanları ile birlikte hizmet verdiği için, gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilirsiniz.

Bizi 0312 478 58 71 (pbx) numaradan arayabilir veya teklif formunu doldurup hizmet alabilirsiniz.

✅ Garantili✅ En Uygun Logar Açma
✅ Logar Açma Hizmeti✅ Müşteri Memnuniyeti
✅ 7/24 İletişim0(312) 478 58 71 (pbx)

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler