İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Keçiören Vidanjör

Keçiören Vidanjör

Ankara’nın büyük semtlerinden biri olan Keçiören, ülkemizin metropol bir ilçesidir. Yaşayan insan sayısıyla doğru orantılı atık birikimi de Keçiören gibi yüksek nüfuslu olan yerleşim yerinde oldukça fazladır. Bu nedenle gerek bakım gerekse tıkanıklık sorunlarında kanal, fosseptik kuyusu ve lağımlarda büyük vidanjör araçları kullanılır. Vidanjörler, alt yapılarla ilgili tüm işlemlerde kolaylık sağlayan son teknoloji vasıtalardır.

Keçiören Vidanjör Nedir, Vidanjör Araçları Kullanımı

Fransızcadan dilimize ‘vidanjör’ olarak geçen bu kelimenin Türkçe karşılığının santrifüj pompalı kamyon ya da vakumlu tanker olduğu söylenebilir. Kamyon şeklindeki bu araçların yer altına inen bir hortumu, basınç/vakum pompası ve atıkları depo eden bir tankı bulunur. Keçiören’de merkezi yerlerde kanalizasyonlarda, daha kırsal bölgelerde de fosseptik (lağım) kuyularında bu araçlar kullanılabilir. Araçların kullanımı ile temizlik ve tıkanıklık açma işlemleri uygulanabilir. Keçiören vidanjör tüm rögarlar temizlemesinde kullanılabileceği gibi evlerde kullanılan, tuvalet ve mutfak giderlerinin temel hatlarında oluşan sorunlarda da kullanılarak kolay bir çözüm aracı olabilir.

Keçiören Vidanjör Nasıl Çalışıyor?

Firmamızın sunduğu son teknoloji ile donatılmış vidanjör araçları, deneyimli ve işinin uzmanı personeller tarafından kullanılarak lağım kuyularında biriken çamur, evsel ve endüstriyel tüm atıkların yok edilmesini sağlar. Tıkalı olan veya temizlenmek istenen bölgeye vidanjör aracından uzanan hortum yerleştirilerek gerekli işlem yapılır. Vakum ila su basıncı kullanılarak etraf kirletilmeden, kısa süre içerisinde; kanalda/kuyuda bulunan atıklar, balçık birikimleri ve kirli sular vidanjör tankına gönderilir. Keçiören vidanjör araçları kullanılarak, daha temiz bir altyapıya sahip olunabilir.

Keçiören Vidanjör Kullanmanın Avantajları

Kanalizasyon temizliği bilgi ve tecrübe gerektiren, insan gücü ile yapılması zor bir iştir. İnsan hayatını olumsuz etkileyecek bakteri ve virüs barındıran bu kanallar ve çukurlar atık dolu yerlerdir. Bu atıkları temizlerken araç kullanılması hem maddi hem manevi olarak fayda sağlar. Bizler bu araçları ekonomik olarak hizmetinize sunar ve personel desteği veririz. Keçiören vidanjör hizmetimiz hem araçları hem de araçları kullanacak ustalarımızı kapsar. Bu hizmeti alarak semtinizde ya da evinizde oluşan tüm tıkanıklıklardan ve pis kokulardan kurtulabilirsiniz.

Keçiören Vidanjörün Başlıca Kullanım Alanları

Tam donanımlı vidanjör araçları deneyimli personeller tarafından kullanılan bu araçlar pek çok yerde çalışmalar gerçekleştirir. Bunlardan bazıları;

• Fosseptik (Lağım)Çukurları: Kırsal bölgelerde atık şebeke ağı bulunmaz. Buralarda atıklar ve kirli sular fosseptik kuyuları denilen lağım çukurlarında birikir. Vidanjörün buralarda kullanılması bu küçük yerleşim bölgeleri için önemlidir.

• Rögar ve Kanalizasyon: Rögar (logar) ve kanalizasyonlarda süregelen tıkanıklıklar ve biriken çamurun düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Buralarda biriken atıklar zor temizlenir ve oldukça mikrop barındırırlar. Bu nedenle vidanjör araçlarının kullanılması en doğru seçimdir.

• Otel, kafe ve restoranlar: Kullanılmış yağların, yemek artıklarının borularında gezdiği bu mekanlarda da vidanjör hizmeti ihtiyacı doğabiliyor. Özellikle bu konuda Keçiören vidanjör araçlarının kullanılması gerekiyor. Oldukça kalabalık olan bu semtte çok sayıda kafe ve restoran mevcut.

• Arama kurtarma: Nadiren de olsa sel, doğal afet gibi durumlarda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyabilir. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu yerlerde oluşacak bir afette, karın erimesiyle artan su akışı vidanjör kullanılarak azaltabilir.

Ve tehlikeli ve yabancı maddeler olarak sıralanabilir. Bu sayede sanayi bölgeleri ve büyük laboratuvar, kimyasal madde kullanan kuruluşlarda gerek duyulan bu hizmet ile insan sağlığına zararlı maddeler ve bu maddelerin karıştığı atık sular farklı bölgelere vidanjör araçları ile taşınır.

Keçiören Vidanjör Hizmeti

Ankara genelinde kanalizasyon hattı, fosseptik kuyuları, lağımlar gibi altyapısal sistemlerin tümüne vidanjör araçları ile temizlik sağlayan kuruluşumuz, tecrübeli personeller ile çalışarak çevrenin temizliğini sağlar. Oldukça uygun fiyatlara Keçiören vidanjör hizmeti alabileceğiniz firmamıza iletişim bilgilerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kirli sulardan, çevreyi kirleten pis kokudan bunaldıysanız; kırıp dökmeden kolaylıkla ve teknoloji yardımıyla lağım temizliği sağlayan vidanjör araçlarımızdan ve araçların kullanımını sağlayacak ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Keçiören Vidanjör ile Her Yerde Vidanjör Hizmeti

Ankara’nın kalabalık ilçelerinden Keçiören’in Etlik, Şenlik, Ufuktepe, Kalaba, Sanatoryum, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Esertepe dahil tüm mahallelerine vidanjör araçlarımızı gönderiyoruz. Keçiören vidanjör seçeneğimizle çevrenizin daha temiz kalmasını ve altyapınızın kolay kolay tıkanmamasını sağlıyoruz. Siz de Keçiören ilçesinde ikamet ediyor ve ‘bir vidanjör aracına ihtiyacım var' diyorsanız deneyimli personellerimizden ve son teknoloji vidanjör vasıtalarımızdan faydalanmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler