İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Evren Logar Açma

Evren Logar Açma

Logarlar site ve apartman giderlerinin birleştiği yeraltında bulunan bir kanalizasyon çukurudur. Bu çukurda biriken atıklar, arıtma işleminden geçtikten sonra şehir kanalizasyonlarına karışır. Giderlerin birleştiği bu logarlarda maalesef tıkanma sorunları çok sık rastlanır. Genel olarak bakıldığı zaman en çok karşımıza çıkan logar tıkanıklığı sebebi, yabancı maddelerin gidere atılmasıdır.

Bu yabancı maddeler bir noktada birleşerek logar tıkanmalarına sebep olabilir. Bu sebeple tuvalet içlerine atılan maddelere dikkat edilmeli, atılan maddenin su da çözündüğünden emin olmalıyız. Hatta mümkünse tuvalet içlerine yabancı madde girişine engel olmalıyız.

Evren Logar Açma Tıkanıklığa Sebep Olan Şeyler

Logar tıkanıklıklarına birçok şey sebep olabilir. Bu sebeplerden birincisi yapım esnasında yapılan yanlışlardır. Bu boruları döşerken yapılan en ufak hata yıllarca süren tıkanma sorunlarına sebep olabilir. Bu sorunu çözmek için sıfırdan tadilat yapmak gerekebilir. Bir başka tıkanma sebebi de giderlere atılan yabancı cisimlerdir. Ya da biriken doğal atıklar da tıkanıklıklara sebep olabilir.

Aşırı yağış sebebiyle ya da ağaç yapraklarının düşerek logar içinde birikmesiyle de tıkanmalar meydana gelebilir.

Evren Logar Açma Birçok Kez Tıkanan Logarlar

Bazı logar tıkanmalarının sebebi atıkların ya da yabancı maddelerin birikmesidir. Bu tarz tıkanıklıklar bir kere açıldıktan sonra, tekrar bir yabancı madde atılmadığı sürece tekrar etmez. Eğer logar borularının yapımı esnasında eğimsizlik meydana geldi ise, bu durum tamir edilene kadar tıkanıklık sorunları devam edebilir.

Bu sorunu halletmek için eğimin meydana geldiği alanının tespit edilerek tekrar yapılması gerekir. Evren logar Açma firması olarak eğimsiz yapılan borularınızı tamir ederek tıkanma probleminizi kökünden çözerek, tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz.

Evren Logar Açma Logar Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Logar tıkanıklığı birkaç yöntemle açılabilir. Birinci yöntem vidanjörle açma yöntemidir. Vidanjörle açma yönteminde ilk olarak yapılan yöntem itme yöntemidir. Bu yöntemde vidanjör içerisinden verilen tazyikli su vasıtası ile gider içinde tıkanıklığa yol açan atıklar itilerek, gitmesi sağlanır. Böylece tıkanıklık açma işlemi tamamlanır. Bir diğer vidanjör ile açma yöntemi de birincinin aksidir. Yani çekme yöntemi.

Bu yöntemde vidanjör borusu logar kapağı içerisine sokularak vakumlama işlemi yapılır. Bu işlem ile gider içerisindeki atıklar vidanjör içine çekilerek tıkanıklık açma problemi ortadan kaldırılır. Evren logar açma firmamız vidanjör ile tıkanıklık açma tecrübesine sahip bir firmadır.

Evren Logar Açma Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Evren logar açma firması olarak kurulduğumuz günden bu yana her türlü tıkanıklık açma işlemini profesyonelce yaptık. Teknolojiyi yakından takip ederek bu sektörde atılan her adımdan haberdar olduk. Dolayısıyla firmamız son derece kaliteli bir hizmet verir. Bütün bu hizmetlerin yansıra ücret tarifesini de oldukça düşük tutmuştur. Firmamızın artı özellikleri diğer firmalara nazaran oldukça fazladır. Bu sebeple tıkanıklık açma işlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Evren Logar Açma Hızlı Servis Hizmeti

Günümüzde logar tıkanıkları oldukça önemli ve can sıkıcı bir problemdir. Bu problem ile karşı karşıya kalan kişiler bir an evvel bundan kurtulmak için elinden geleni yaparlar. Ama bu konuda yapılacak ilk iş bir tıkanıklık açma firması ile iletişime geçmek olacaktır. İletişime geçtiğiniz firmanın çalışma gücüne göre servis hızı değişebilir. Bazen tıkanıklığı açtırmak için saatlerce beklemeniz gerekebilir.

Hatta aldığınız hizmet kalitesi beklediğiniz değmeyecek kadar kalitesiz olabilir. Bu sebeple seçeceğiniz tıkanıklık açma firması konusunda son derece dikkatli olmak önemlidir. Evren logar açma firması olarak verdiğimiz hızlı servis hizmeti ile logar açma işleminizi en kısa sürede bitiririz. Böylelikle stresli geçen logar tıkanıklığı probleminden süratli bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Hızlı ve profesyonel bir ekipten destek almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler