İnşaat, Kanalizasyon ve Altyapı Hizmetlerinde 27 Yıldır Sektörün Lider Kuruluşuyuz.
Sesli Görüşme YapTeklif Al
Diğer Bağlantıları Göster

Altındağ Logar Açma

Altındağ Logar Açma

Altındağ logar açma olarak, yapılan bütün işlemlerde logar yapımlarımızın uzun ömürlü olması ve en az kusurda çalışması için son teknolojik ekipmanlar kullanılarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz, başta müşteri memnuniyeti olmak üzere işin tam ve mükemmel olmasını amaçlıyoruz ve sizlere bu ilke doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Altındağ Logar Açma Hizmeti

Logar yapımının uzun ömürlü olmasında ve en az kusurlu çalışması için logar yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli ve sağlam bir şekilde olması gerekir. Logar boyutları ve logar arası boşluk, kullanılan arazi şekillerine göre farklı tercih edilir. Logar yapımı işleminde öncelikle, logar kapağının tam ve düzgün şekilde logara oturtulması gereklidir. Aksi halde, yağmur sularının getirdiği katı cisimler logarların kısa zamanda tekrar tıkanmasını meydana getirir. Logar kapağını düzgün oturtmayan, borulara yeterli eğimi vermeyen logar şebekeleri, size uzun vadeli bir çözüm sunmamış olur ve olası bu durum da logar tekrar tıkanma yapar.

Tıkalı Logar Nasıl Açılır?

Ev işlerinin aksamasına bile neden olabilecek tıkanıklık özellikle eski olan binalar da görülür. Genellikle kullanıcı hatalarından dolayı meydana gelen tıkanıklıklar, binanın gider borularında çok fazla dirsek bulunmasından dolayı da meydana gelebilir. En çok tıkanıklık ise tuvalet borularında yaşanır nedeni ise izmarit ve peçete gibi katı maddelerin atılması tıkanmalara neden olur. Mutfak lavabolarında ise artan yemek tanelerinin gidere direk dökülmesi tıkanıklıklara neden olur. Gider tıkanmasının nasıl açıldığına dair birçok yöntem var.

Fakat yöntemlerden çoğu faydalı olmaktan çok zararların yaşanmasına sebebiyet verebiliyor. Evde kendi yöntemlerinizle uzun bir şiş yardımıyla açmaya çalıştığınız giderlerin borularında hasarlar meydana geliyor. Biz bu problemlere karşı en iyi şekilde ve en uygun ekipmanlarımızla çözüm sağlıyoruz. Altındağ logar açma, olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına işimizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Profesyonel Altındağ Logar Açma Hizmet İçeriği

Profesyonel şekilde hizmet veren firmamız; kanal ve kanalizasyon temizliği, tıkanıklık açma ve atık su çekme gibi birçok işlemi yapar. Altındağ logar açma hizmetinden önce gerekli yerlerden izinler alınarak kanal açılır ve atıklar doğru yere iletilir.Altındağ logar açma olarak ekipmanlarımızın gelişmesiyle artık kuyuların ve kanalizasyonların tıkanıklığını açmayı çok basit hale getirdik. Kazma işlemleri uygulanmadan, vidanjörler ile vakum kullanılarak logar açma işlemleri kolay bir şekilde yapılır.

Özel Ekipman Kullanımı

Kanalizasyon tıkanıklığını tek bir daireye yüklemek doğru olmaz. Çünkü bu sorun tüm apartman ile alakalıdır. Apartmanda veya sitede oturanların tuvalet ve lavaboya attıkları yabancı cisimler, dairenin tuvaletini veya lavabosunu tıkamasa bile kanalizasyon tıkanmasına sebep olur. Binanın kanalizasyon hattı, kanalizasyon kuyusuna doğru eğimli bir şekilde yapılır.Altındağ logar açma olarak kaliteli malzeme kullanımıyla birlikte kanalizasyon hattı ömrünün uzun olmasını sağlarız.

Kalitesiz malzeme kullanımı kanalizasyon borularında kırıklara, çatlaklara ve çökmelere neden olur. Kanalizasyon tıkanmasının bir diğer nedeni ise kanalizasyon kuyusunun dolmasıdır. Lağım kuyusu, kanalizasyon hattına bağlanmadan önce ki atıkların toplandığı kuyudur. Eğer bu kuyuların bakımları düzenli olarak yapılmaz ise atıklar kuyu içinde birikerek, kanalizasyon borusundan logar kuyusuna akan atıklar boru içinde birikir ve tıkanıklık yaşanır.

Logar Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanal temizliği daimi olarak kullanmak zorunda olduğumuz altyapı sistemimiz ve şehir hayatı için son derecede önemlidir. Kanal içerisinde zamanla biriken teresubat (katı atık), düzenli olarak temizlenmediği takdirde kanalın dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar. Kanalların tıkanma durumu gelişmiş şehirlerde görülmemesi gereken bir durumdur ve şehir insanının karşılaşmaktan korktuğu bir olumsuzluktur. Kanallarda meydana gelen herhangi bir sızıntı ya da pislik oluşması durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edici olur.

Altındağ logar açma araçlarımız ile kanal içerisinde oluşan kirlilik, tıkanıklık ve birikintilerin rögar bacaları ile vakumlanması sağlanır. Bu sayede kalıcı olarak logarı açıyor ve bir daha tıkanmasını da önlemiş oluyoruz. Oldukça profesyonel hizmet veren personellerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile siz de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, bu sayfayı sosyal medya sayfanızda paylaşıp bize katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Livejournal
Reddit
Whatsapp
Tumblr
Stumbleupon
VK
Evernote
Skype
Telegram
Xing
Bookmark
Digg
Line
başlat
support
KapatHızlı Destekbilgiler