1. Ana Sayfa
 2. Blog
 3. Vidanjör Araçları
 4. Aylık ve Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları
Geri Dön

Aylık Vidanjör Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları, Kombine Vidanjör Fiyatları ve Küçük Vidanjör Fiyatları..

Aylık ve Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları
Aylık ve Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları

Aylık vidanjör kiralama fiyatları en çok merak edilen konulardan biri haline gelmeye başlamıştır. Çünkü vidanjörler birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu anlamda da vidanjörler hem kurumsal olarak hem de şahıs olarak kiralamak mümkündür.

Vidanjörler birçok alanda kullanılmaktadır. Bu anlamda da kullanım alanlarını şu şekilde sıralamamız mümkündür;

 • Kanalizasyon bakım onarım ve temizleme işlemlerinde,
 • Rögar temizleme işlemlerinde,
 • Fosseptik çukuru temizliğinde,
 • Atık su taşımacılığında,
 • Atık su temizliğinde,
 • Kombine temizleme işlemlerinde,
 • Dökme atıkların temizliğinde,
 • Teknik alan temizliğinde,
 • Evsel veya endüstriyel atıkların temizliğinde,
 • Sıvı atıkların taşımacılığında ve
 • Kuka temizliğinde kullanılmaktadır.

Kullanılacağı alanda göre de birçok farklı boyutu ve çeşidi bulunmaktadır. Bu anlamda da hangi araç ile hizmet alınacağını ise firma ile görüşerek belirlemek mümkündür. Böylelikle de kullanılacak alana en uygun araç ile hizmet alınması mümkün olmaktadır.

Aylık veya yıllık vidanjör kiralama işlemlerinde ise birçok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu anlamda da Aylık vidanjör kiralama fiyatları haricinde firmanın bu alandaki yetkinliğinin mutlaka araştırılması gerekmektedir. Bununla birlikte de firmanın müşteri memnuniyetinin araştırılması oldukça önemli bir kriter olmaktadır. Böylelikle sizin de firmadan kiralama işlemi yaparken herhangi bir sorun ile karşılaşılıp karşılaşılmayacağını ön görülmüş olunmaktadır.

Aylık Vidanjör Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Aylık vidanjör kiralama fiyatları kiralama işlemi yapacak olan kişilerin aklına gelen bir soru olmaktadır. Aslında kiralama işlemlerinin süresi haricinde fiyatı etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlarda kiralama işlemi yaparken firmaların size sorduğu sorular ile fiyatın belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

Kiralama işlemlerinde iyi bir hizmet almak için firma seçimi oldukça önemlidir. Böylelikle kiralama işleminde verilen fiyat ile alınacak olan hizmet de aynı kalitede olmaktadır. Bu anlamda da kiralama işlemi öncesi firma ile sadece fiyatlar hakkında görüşülmemesi gerekmektedir.

Vidanjör kiralama işlemlerinde fiyatları etkileyen unsurları ise şu şekilde sıralamamız mümkündür;

 • Kiralanacak olan vidanjörün büyüklüğü,
 • Vidanjör ile yapılacak olan işlemin ne olduğu,
 • Kiralama süresinin kaç ay olacağı,
 • Kiralama işlemlerinde ek olarak ekipman veya malzeme istenip istenmediği,
 • Hangi modelde bir vidanjör istendiği,
 • Kiralama işleminin aciliyeti ve
 • Vidanjör kiralama işlemlerinde herhangi bir ekip istenip istenmediğine göre fiyatların değişmesi mümkündür.

Kiralama işlemlerinde bu gibi etkenlerin yanı sıra fiyatın en çok değişmesini sağlayan ekip istenip istenmediği olmaktadır. Çünkü vidanjör araçları teknolojik donanıma sahip olmaktadır. Özellikle de kurumsal olarak alınacak olan hizmetlerde yetkin bir personel tarafından kullanımı oldukça önemlidir.

Sadece araç kiralama işlemlerinde fiyatlar daha düşük olması mümkündür. Ancak aracın kiralanmasının yanı sıra personel ile hizmet alınmak istenmesi durumunda fiyatlarda değişkenlikler ile karşılaşılması kaçınılmaz olmaktadır.

Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları

Yıllık vidanjör kiralama fiyatları da aynı aylık kiralama işlemlerindeki gibi değişken olmaktadır. Bu aşamada da fiyatları etkileyen unsurlar aynı olmaktadır. Bu anlamda da yıllık olarak kiralanacak olan vidanjörün;

 • Büyüklüğü,
 • Kullanılacak olan alanı,
 • Vidanjörün modeli,
 • Ekstra malzemeleri,
 • Hizmetin büyüklüğü ve
 • Vidanjörü kullanacak kişinin firmadan istenip istenmediğine göre fiyatlarda değişkenliklerin olması mümkündür.

Yıllık olarak vidanjör kiralama işlemlerinde ise fiyatlar bunun gibi etkenlere bağlı olarak değişse de firma unsuru oldukça büyük olmaktadır. Çünkü her firma yapılacak olan işlemlerde farklı fiyatlar çıkarması mümkündür. Saymış olduğumuz bu kriterlerde değerlendirme içinde olsa da firmanın marka değeri fiyatı büyük bir oranda etkilemektedir.

Aylık vidanjör kiralama fiyatları olduğu gibi yıllık kiralama işlemlerinde de firma oldukça önemli bir kriter olmaktadır. Bu anlamda da iyi bir hizmet almak için fiyat araştırmasının yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan araştırmada ise fiyatlar ile alınacak olan hizmetin aynı kalitede olmadığının mutlaka bilinmesi gerekmektedir.

Aylık veya yıllık olarak kiralama işlemlerinde firmaların çok iyi bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Bu anlamda da firmanın müşteri memnuniyetine, şikayet olup olmadığına ve bu alandaki yetkinliğine bakılmalıdır. Herhangi bir durumun akla takılmasında ise müşteri hizmetleri aranarak bilgi edinilmelidir.

Bunun yanı sıra da özellikle de yıllık kiralama işlemlerinde sigorta yapıp yapmadıkları ve aracın bakımlarının gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğinin de kontrolü yapılmalıdır. Çünkü çok uzun bir süre vidanjörler kullanılacağından dolayı sürekli olarak sorun ile karşılaşılmaması bu şekilde önlenmektedir.

Kombine Vidanjör Fiyatları

Kombine vidanjör fiyatları özellikle de son yılların en çok merak edilen konularından biri olmaktadır. Çünkü her geçen gün kombine temizleme işlemleri daha çok gündeme gelmeye başlamıştır. Bu anlamda da alınacak olan hizmetlerin ne kadar bir fiyata denk gelineceği merak edilmektedir.

Kombine temizleme işlemi aslında hem kanalın tazyikli su ile yıkanmasını hem de vakum teknolojisi ile temizlenmesini sağlamaktadır. Bu işlemlerde de özel olarak geliştirilen kombine vidanjörler kullanılmaktadır. Tazyikli su ile atıklar parçalanarak rögarlara iletilmektedir.

Rögar bacalarından ise kombine vidanjörlerde bulunan vakum sistemi ile atıklar depoya çekilmektedir. Depoya çekilen atıklar sayesinde de kanalizasyon hattında bulunan bütün atıklar temizlenmektedir. Araçların bu denli teknolojik donanıma sahip olmasından dolayı kısa bir süre içerisinde temizleme işlemi gerçekleşir.

Kombine vidanjörlerden alınacak işlemlerde ise fiyatları değiştiren birçok unsur bulunmaktadır. Bu anlamda da;

 • Tıkanıklığın sebebi,
 • Tıkanıklığın ne kadar büyük bir alanı kapladığı,
 • Tıkanıklığın konumu,
 • Tıkanıklık giderme işleminin hizmet süresi,
 • Kanalizasyonun büyüklüğü ve genişliği,
 • Hizmet esnasında ekstra malzemelerin kullanılıp kullanılmayacağına göre fiyatlar değişmektedir.

Kombine temizleme işlemleri hem vidanjör hem de kuka aracının birleşimi olmasından dolayı tercih edilmektedir. Yukarıda sayılan etkenlerin yanı sıra fiyatları etkileyen başka unsurlarda bulunmaktadır. Bu anlamda da kombina araçların ne kadar süre boyunca kiralanacağı ve nasıl bir hizmet isteneceğine göre de fiyatların değişmesi mümkündür.

Küçük Vidanjör Fiyatları

Küçük vidanjör fiyatları özellikle de küçük işlemlerde tercih edilmektedir. Genellikle de otopark veya otel gibi kapalı alanlara büyük vidanjörlerin girmediği zamanlarda tercih edilmektedir. Küçük vidanjörler de büyük vidanjörlerin yaptığı bütün işlemleri yapabilmektedir. Tek farkı tank kapasitesinin diğer araçlara göre daha düşük düzeyde olmasıdır.

Küçük vidanjörler ile tıkanıklık açma, atık taşımacılığı veya kombine hizmetler gibi birçok işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Ancak yapılan bu işlemlerde kapasite oranının düşük olması beklemektedir. Çünkü vidanjörler küçük olmasından dolayı verilen hizmette orantılı bir şekilde olması gerekmektedir.

Küçük vidanjör kiralama işlemlerinde fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu anlamda da ne kadar süre boyunca kiralanacağı oldukça önemlidir. Vidanjör araçları saatlik olarak kiralanabileceği gibi aylık olarak da kiralanması mümkündür.Bu aşamada da Aylık vidanjör kiralama fiyatları merak edilen bir konu olmaktadır.

Vidanjör kiralama işlemlerinde fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan biri kiralama süresi olmaktadır. Bunun yanı sıra;

 • Vidanjörün kullanılacağı alan,
 • Vidanjörün ekipli mi ekipsiz mi kiralanacağı,
 • Kiralama işleminin aciliyet durumu ve
 • Vidanjör haricinde herhangi bir ekipmana gerek duyulup duyulmadığına göre fiyatlar değişmektedir.
Kiralama işleminin özellikle de aylık veya yıllık gibi uzun süreli yapılması durumunda da aracın kontrollerinin yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü uzun süreli kullanımda sürekli olarak sorun ile karşılaşmak istememektedir. Bu anlamda da firmadan vidanjörün teslim alınmadan kontrollerinin gerçekleştirilip gerçekleşmediğine dair belge ibraz etmelerini istemek mümkündür.
Aylık ve Yıllık Vidanjör Kiralama Fiyatları içeriğine puan verin.
Vereceğiniz puanlama ile içeriğin daha yararlı olmasını sağlamak
için geliştirmeler yapmaktayız.
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Etiketler:

Yorum Yaz

Adınız veya takma adınız.

Geçerli e-posta adresiniz.

Örnek: https:// veya https://www
doğrulama kodu Yenile
E-posta bilgileriniz gizli tutulur. Onay işleminden sonra, yorumlarınız yayınlanır.
içerik başlıklar+-
konuş
İÇERİK PUANI
0 puan0 puan0 puan0 puan0 puan
0,0
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Çok iyi
0%0%
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puanİyi
0%0%
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puanOrta seviye
0%0%
11111Yetersiz
0%0%
11111Çok yetersiz
0%0%
bülten

Kampanya ve yeniliklerden haberdan olmak için, e-bültene kayıt olun.

sosyal medya
Sosyal Medya

Sosyal medya da bizi takip edin!

pinterest